קבוצת חג'ג' ואקרו נדל"ן רכשו מפישמן קרקע למגדל בת"א ב-95 מיליון שקל

שתי החברות אירגנו קבוצה לרכישת מגדל אחד מתוך שניים בשכונת נחלת יצחק סמוך למגדלי תל אביב

רז סמולסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רז סמולסקי

>> אקרו נדל"ן והאחים חג'ג' מימשו, באמצעות קבוצת רכישה שארגנו, אופציה לרכישת מגדל אחד מתוך שני מגדלים, שנמצאים בשכונת נחלת יצחק בתל אביב ליד מגדלי תל אביב. את המגרש קונה קבוצת הרכישה תמורת כ-95 מיליון שקל, מחברת מבני תעשיה שבשליטת אליעזר פישמן.

מגדלי תל אביב הוא פרויקט שמתוכנן לארבעה מגדלי מגורים, שמבני תעשייה בנתה שניים מתוכם (A ו-B) ואת בניית השניים הנותרים (C ו-D) לא החלה. לפני כחודשיים קנו קבוצת חג'ג', בבעלות האחים יצחק ועידו חג'ג', אקרו נדל"ן בבעלות צחי ארבוב ואילן קפון, את האופציה לשני מגרשים שעל כל אחד מהם אפשר לבנות מגדל מגורים. כל אחד מהבניינים יתנשא לגובה של כ-34 קומות ויכלול 112 דירות.

מדינת המגדלים
פרויקט מיוחד, מחר ב-Themarkerweek

במגדל הראשון שייבנה - המגדל המזרחי - שהאופציה לרכישתו מומשה אתמול, נמכרו דירות ארבעה חדרים במחיר התחלתי של כ-1.5 מיליון שקל לדירה בשטח של 100 מ"ר עם מרפסת. דירות חמישה חדרים באותו מגדל, בשטח כ-120 מ"ר, נמכרו במחיר התחלתי של 1.85 מיליון שקל. בקומות שמעל הקומה העשרים, מחירן של דירות חמישה חדרים האמיר לכ-2 מיליון שקל. בנוסף, נמכרו במגדל ארבעה פנטהאוזים במחיר של כ-5.5 מיליון שקל, כששטח פנטהאוז הוא 250 מ"ר בממוצע.

בתוך 30 יום יצטרכו מארגני קבוצת הרכישה לממש את האופציה הנוספת לרכישת הקרקע למגדל השני - המגדל המערבי, ולרכוש אף אותן. זכויות אלה יעלו לקבוצה 110 מיליון שקל. מחיר זה גבוה יותר מהמגדל המזרחי, משום שמהמגדל המערבי יישקף נוף לים.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

קבוצת חג'ג' ואקרו נדל"ן יוצגו בעסקה על ידי עו"ד יצחק חג'ג', נדב אברמוביץ וליעד אלמוג ממשרד HBW&CO, ואת מבני תעשייה ייצג עו"ד שמואל לכנר.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker