פרויקט היוקרה במתחם בבלי-דקל בת"א יוצא לדרך: א. דורי רכשה כשליש מהפרויקט ממשקיעים פרטיים

אחת מעסקות הנדל"ן הגדולות בישראל בשנים האחרונות, שתאפשר בסופו של דבר לבנות יותר מ-1,100 דירות, סוכמה הבוקר ■ מדובר במכירת זכויות לבנייה של דירות יוקרה במתחם השוכן בקרן הרחובות דרך נמיר ורחוב ההלכה בתל אביב, מדרום-מזרח לשיכון בבלי - מול מגדלי YOO היוקרתיים של חברת חבס ולא הרחק ממגדלי אקירוב ברחוב פנקס ■ לפי התב"ע, ייבנו במתחם שבעה מגדלי בני 44 קומות כ-160 דירות בכל בניין

יוסי מלמן צרוב
יוסי מלמן
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

א.דורי רכשה מקבוצת משקיעים פרטיים 58% מזכויותיהם במתחם בבלי-דקל בתל אביב, באמצעות עסקת קומבינציה. שווי העסקה מוערך ב-120 מיליון דולר, והיקף ההכנסות הצפוי לא.דורי בגין העסקה יגיע לכ-600 מיליון שקל. בכך, נהפכה החברה לבעלת כשליש מהזכויות על כלל המתחם.

זכויות הבנייה המקוריות של אמש"ת הם ל-648 דירות בארבעה מגדלים, אך ניתן להגדיל את המגדלים ל-44 קומות ול-758 דירות. אמש"ת, שיוצגה בעסקה על ידי עו"ד יוסי אלסטר, היא חברה של משקיעים פרטיים מאירופה ומישראל, שכוללת גם את חברת נדביה שבבעלות משפחת חורי הפועלת בתחום הנדל"ן בלונדון.

בעיית הפולשים, שתגרום לדחייה ניכרת במימוש התוכניות, בתוספת להתחייבות א.דורי להעמיד לאמש"ת מימון לסילוק חובה של האחרונה לרשויות, הפחיתו את שיעורי הקומבינציה בעסקה זו לבעלי הקרקע והעמידו אותם על רמה נמוכה מהמקובל בצפון תל אביב.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker