עיריית ת"א תגריל 50 דירות לשכירות מוזלת בשלושה פרויקטים בעיר

מדובר במגדל "מידטאון תל אביב" ובפרויקטים בשכונת גני שפירא ובמתחם יסוד המעלה ■ ההרשמה תתקיים עד ל-28 בנובמבר, וכי ההגרלה תתקיים ב-12 בדצמבר

אריק מירובסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
פרוייקט מידטאון תל אביבצילום: מוטי מילרוד
אריק מירובסקי

עיריית תל אביב הודיעה על תחילת הרשמה להגרלת כ-50 דירות בשלושה פרויקטים ברחבי העיר במחירי שכירות מוזלים.

שלושת הפרויקטים הם מגדל "מידטאון תל אביב", בשכונת גני שפירא ובמתחם יסוד המעלה. הזוכים יזכו לחוזי שכירות יציבים למשך שלוש שנים, עם אופציה להארכה לשנתיים נוספות. אכלוס הדירות צפוי כבר במחצית הראשונה של השנה הבאה, בניהולה של חברת עזרה ובצרון המשמשת כזרוע הביצועית של עיריית תל אביב-יפו בתחום הבינוי הציבורי.

מהעירייה נמסר כי ההרשמה תתקיים עד ל-28 בנובמבר, וכי ההגרלה תתקיים ב-12 בדצמבר. לאחר ההגרלה תתבצע בדיקת זכאות למועמדים והתקדמות עם הזכאים לבחירת דירה, לפי סדר עלייתם בהגרלה.

בפרויקט מידטאון תל אביב, הממוקם בין רחוב מנחם בגין לנתיבי איילון וצפונית למגדלי עזריאלי, יוגרלו 34 דירות 3 חדרים, בשכר דירה של ,4,900-5,300 שקל;

בפרויקט יסוד המעלה של חברת ליבנת הזהב, הממוקם ברחוב יסוד המעלה 35-33 בלב שכונת נווה שאנן, יוצעו 11 יחידות דיור בנות 3-2 חדרים. השכירות החודשית בפרויקט תעמוד על 3,100 שקל לדירת 2 חדרים, ו- 3,500 שקל לדירת 3 חדרים;

בפרויקט גני שפירא, שהוקם ב-2013 באמצעות חברת עזרה ובצרון ובמימון עיריית תל אביב באופן ייעודי לדיור בר השגה, יוגרלו  5 דירות בנות 3 חדרים. השכירות החודשית בפרויקט תעמוד על 3,500 שקל לדירת 3 חדרים, 3,700 שקל לדירת גן של 3 חדרים, וכ-4,200 שקל לדירת פנטהאוז בעלת 3 חדרים.

הקריטריונים לקביעת הזכאות הומלצו על ידי הוועדה לדיור בר השגה של העירייה, והם פועל יוצא של שיקולי מדיניות, ובראשם הגדרת זוגות ומשפחות בתחילת דרכן ממעמד הביניים כקהל היעד המרכזי. הקריטריונים כוללים שמונה תנאי סף, בהם תושבות בתל אביב יפו במשך 5 שנים ברציפות לפחות, גיל שאינו עולה על 45 והיעדר בעלות על דירה.

כמו כן, על המועמדים להיות בעלי הכנסה המדורגת בעשירונים ראשון עד שביעי. קריטריונים נוספים שבהם יידרשו לעמוד הזכאים הם הצגת הצהרת הון ונכסים, מיצוי כושר השתכרות וכן קריטריון שלפיו במשק בית שבו ילד רשום בתעודת הזהות, גילו במועד ההגרלה לא יעלה על 12 שנים.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker