מגוריט תבנה פרויקט השכרה ארוכת טווח בחולון

הצעה משותפת לקרן המגורים בהשכרה, ולחברת הבנייה מנרב, זכתה במכרז להקמת פרויקט השכרה ארוכת טווח בן 42 דירות בחולון ■ מנכ"ל "דירה להשכיר": "זהו שלב נוסף ביצירת שוק מוסדי בתחום השכירות"

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אייל גבאי, יו"ר קרן מגוריט
נמרוד בוסו
נמרוד בוסו

הצעה משותפת שהגישו חברת הבנייה מנרב וקרן הריט למגורים בהשכרה מגוריט זכתה במכרז שפירסמו חברת הדיור הממשלתית "דירה להשכיר" ורשות מקרקעי ישראל (רמ"י) לבניית פרויקט השכרה ארוכת טווח בן 42 דירות, בשכונת תל גיבורים בחולון. עבור הקרקע, בשטח של 2.5 דונם, ישלמו החברות 18.2 מיליון שקל.

הפרויקט יוקם בשני בניינים בני שבע ושלוש קומות. על פי תנאי המכרז, יידרשו החברות הזוכות להשכיר את הדירות לתקופה מינימלית של 20 שנה. רבע מהדירות יוקצו לזכאי משרד השיכון במחיר השכרה מוזל של 20% מתחת למחיר השוק. שאר הדירות יושכרו במחיר השוק, אך בחוזי שכירות ארוכי טווח של חמש שנים, עם אפשרות הארכה לחמש שנים נוספות.

יש לציין כי זוהי הפעם הראשונה שבה קרן המגורים מגוריט, בניהולם של מנכ"ל משרד רה"מ לשעבר אייל גבאי ומנכ"לית משרד האוצר לשעבר יעל אנדורן, זוכה במכרז להקמת פרויקט השכרה, לאחר שעד כה התמקדה ברישת דירות בבניינים קיימים על מנת להעמידן להשכרה ארוכת טווח.

עוזי לוי, מנכ"ל דירה להשכיר, אמר: "אנו מברכים את כניסתה של השותפות בין  קרן הריט מגוריט והקבוצה היזמית מנרב למכרזי השכירות והצטרפותה לטובי היזמים הבונים במסגרת תכנית  דירה להשכיר. זהו שלב נוסף ביצירת שוק מוסדי בתחום השכירות".

בימים אלה מצויים בהליכי מכרז פרויקטים ברמלה, שוהם ושכונת מלחה בירושלים. לוי ציין כי ברבעון האחרון של שנת 2017 תפרסם החברה יחד עם רמ"י מכרזים נוספים".

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker