גאידמק ממשיך לממש: מוכר למגדל 700 חניות במרכז וייצמן תמורת 79 מיליון שקל

בחניון וייצמן ישנן 5 קומות חנייה תת קרקעיות ובהן כ-2,300 מקומות חנייה; לאוסיף כ-1,500 חניות, מתוכן היא מכרה 700 לחברת מגדל ■ העסקה משקפת מחיר של כ-113 אלף שקל לחנייה

רז סמולסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

ארקדי גאידמק ממשיך לממש נכסים. חברת אוסיף שבשליטתו הודיעה היום כי מכרה כמחצית מזכויותיה בחניון התת קרקעי שבקניון וייצמן ב-79 מיליון שקל לחברת הביטוח מגדל, שגם לה זכויות בחניון.

קומפלקס וייצמן, שנבנה על ידי אוסיף, כולל את החניון, 2.5 קומות קניון, שבו שטחי מסחר להשכרה בהיקף של 10,000 מ"ר, בית דיור מוגן יוקרתי הכולל גם בית אבות סיעודי ובניין שמשמש למשרדים ולמלונאות.

את השליטה בקניון רכשה חברת הביטוח מגדל בשתי עסקאות. הראשונה התבצעה באפריל 06', כשחברת אוסיף היתה עדיין בבעלות של חברת משה אביב, היא מכרה 50% מזכויותיה בקניון למגדל תמורת 131.3 מיליון שקל. בסוף דצמבר 07' השלימה מגדל את רכישת מלוא הזכויות בקניון, ללא רכישה של יתרה הזכויות של אוסיף בחניון תמורת 68 מיליון שקל.

בבניין המשרדים פועלים שני בתי מלון, מלון עסקים ויטל, שמשתרע על פני 4 קומות (4,000 מ"ר), מלון יולדות בייבי ליס, שבו שתי קומות (2,000 מ"ר) ושתי קומות נוספות נמכרו והושכרו לגופים פרטיים כמו עורכי דין ומרפאות. הקניון, החניון ובניין המשרדים מנוהלים על ידי חברת נכסי אריאל.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker