דמי השכירות של OPC בעזריאלי שרונה: 1.3 מיליון ש' בשנה

החברה חתמה על עסקת שכירות לעשר שנים בשווי של יותר מ-13 מיליון שקל, עם אופציה להארכה של חמש שנים נוספות

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עידן עופר
נמרוד בוסו
נמרוד בוסו

חברת OPC אנרגיה של עידן עופר חתמה על עסקת שכירות לעשר שנים בשווי של יותר מ-13 מיליון שקל במגדל המשרדים עזריאלי שרונה בתל אביב. את דבר העסקה חשפה החברה בטיוטת התשקיף שמסרה ביום חמישי האחרון לרשות ניירות ערך, לצורך הנפקה ראשונה לציבור.

OPC אנרגיה היא חברה נכדה של חברת קנון הולדינגס שבשליטת עידן עופר. החברה מפעילה תחנות כוח בישראל, ובאחרונה נכנסה לתחום האנרגיה הפוטו־וולטאית. על פי התשקיף, בפברואר 2017 התקשרה החברה עם קבוצת עזריאלי בהסכם להשכרת חצי קומה בשטח 1,144 מ"ר במגדל לטובת משרדיה המרכזיים.

החוזה הוא לעשר שנים, עם אופציה להארכה של חמש שנים נוספות. דמי השכירות החודשיים שתשלם או.פי.סי עבור השימוש בנכס יהיו 109 אלף שקל בהצמדה למדד, כלומר דמי שכירות שנתיים בסך כ-1.3 מיליון שקל.

סך שטחי המשרדים להשכרה במגדל הוא 115 אלף מ"ר על פני 61 קומות, מעל שלוש קומות קניון בשטח של 11 אלף מ"ר. לפני שבועיים נחשף כי חברת אמזון חתמה על הסכם לשכירת 11 קומות (25 אלף מ"ר) בבניין.

מגדל עזריאלי החדש בשרונהצילום: עופר וקנין

שוכרים בולטים נוספים הם חברת איירון סורס (10,000 מ"ר), חברת LABS של טדי שגיא(10,000 מ"ר), משרד עורכי הדין פרל כהן צדק לצר ברץ (4,700 מ"ר), וקבוצת השירותים הפיננסיים הבינלאומיים סיטי (3,000 מ"ר). עוד פורסם באחרונה כי פייסבוק מקיימת משא ומתן להעברת משרדיה משדרות רוטשילד למגדל בשרונה.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

מקבוצת עזריאלי נמסר בתגובה כי "סך השטחים שהושכרו ועסקאות שבגינם כבר הועברו טיוטות לחתימה הוא 95% מסך השטחים להשכרת משרדים בבניין".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker