354 דירות בכמה שעות: מכירת הבזק של גינדי לחברי מועדון חבר

הדירות הנבנות בפרויקט במערב רחובות הוגרלו בקרב 5,000 משקי בית מקרב חברי מועדון הצרכנות שנרשמו ■ בעבר אופיינו מבצעי המכירות של חבר בריבוי רוכשי דירות להשקעה

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הפרויקט במערב רחובות של גינדי החזקות
הפרויקט במערב רחובות של גינדי החזקותצילום: שני רייך

חברת גינדי החזקות הודיעה היום (א'), כי במהלך יום מכירות בודד מכרה 354 דירות לחברי מועדון "חבר צרכנות" בפרויקט שבונה החברה במערב רחובות. זאת לאחר שלפני כחודש הודיעה, יחד עם הנהלת המועדון, על הקצאת 350 דירות מתוך 416 הדירות שייבנו במקום לחברי המועדון. מגינדי וחבר נמסר כי הדירות נמכרות בהנחה של 12% ביחס למחיר השוק.

מועדון הצרכנות חבר כולל משרתים ופנסיונרים של זרועות הביטחון. במסגרת המבצע הוגרלו הדירות בקרב 5,000 משקי בית חברי מועדון שנרשמו. לאחר ההגרלה, כמה מאות מבין הרוכשים שעלו במקומות הראשונים הגיעו למרכז המבקרים של הפרויקט ליום מכירות מרוכז שהתקיים ביום חמישי האחרון, ורכשו בתוך כמה שעות את כל מלאי הדירות שהוצע לעמיתי המועדון.

הפרויקט הצפוי להיבנות במערב רחובות כולל שבעה מבנים בגובה 8 עד 22 קומות, ובהם 416 דירות.

בעבר ספגו מבצעי מכירה מסוג זה, שקיימה הנהלת מועדון חבר עם כמה מחברות הבנייה הגדולות בישראל, ביקורת ציבורית רבה בשל היותם "מוטי משקיעים". זאת מאחר שעל פי רוב מאופיין קהל הרוכשים במבצעים אלה בריבוי בעלי משכורות גבוהות, אשר להם למעלה מדירה אחת. כמו כן, לא כוללים מבצעי המכר כל הבחנה בין משקיעים ובין רוכשי דירה ראשונה.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker