פרסום ראשון

נבחרה מחליפה לבינת שוורץ בראש מינהל התכנון

דלית זילבר מונתה לתפקיד על ידי ועדת האיתור לתפקיד בראשות אביגדור יצחקי. כיום זילבר היא יו"ר הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה ירושלים, ובמהלך השנה החולפת שימשה ממלאת מקום יו"ר הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה תל אביב

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
דלית זילבר
דלית זילברצילום: צילום מסך מתוך ער?

יו"ר הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה של מחוז ירושלים, המתכננת דלית זילבר, נבחרה היום (א') לתפקיד מנהלת מינהל התכנון.

ועדת האיתור לתפקיד, בראשות יו"ר מטה הדיור במשרד האוצר, אביגדור יצחקי, המליצה היום פה אחד על מינויה של זילבר לתפקיד מנהלת מינהל התכנון. שר האוצר משה כחלון קיבל את המלצת הוועדה. זילבר תיכנס לתפקידה ב-באוגוסט.

הליך האיתור לתפקיד התחיל באוקטובר 2016, עם פרישתה של מנהלת מינהל התכנון הקודמת, בינת שוורץ. כבר עם הקמת הוועדה נחשבה זילבר לבעל סיכויים טובים לזכייה בתפקיד. במהלך השנה החולפת שימשה זילבר גם כממלאת מקום יו"ר הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה תל אביב. היא היתה יו"ר הוועדה המחוזית היחידה שהצליחה למנוע כמעט לחלוטין מעבר של תוכניות בנייה רחבות היקף בשטח שיפוטה אל הוותמ"ל (הוועדה לתכנון מהיר).

זילבר היא בעלת תואר מוסמך בתכנון ערים ואזורים מהטכניון. היא כיהנה לאורך השנים בשלל תפקידים בנושא התכנון והבנייה, בהם ראש צוות צפון בלשכת התכנון במחוז מרכז ומתכננת מחוז ירושלים במשרד הפנים. מ–2016 זילבר משמשת דירקטורית בחברת נתיבי ישראל, כנציגת האוצר.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker