קנדה ישראל זכתה במכרז לרכישת 7.6 דונם בלב אזור היוקרה של דרום ת"א - תשלם 211 מיליון שקל

השטח משיק לשכונת נגה המבוקשת, למתחם המושבה האמריקאית ולנווה צדק ■ על פי נתוני המכרז, על הקרקע ניתן יהיה ליזום פרויקט בהיקף של כ-67,000 אלף מ"ר בעירוב שימושים של מגורים - כ-200 דירות - מסחר ותעסוקה

נמרוד בוסו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
המתחם בו זכתה קנדה ישראל
נמרוד בוסו

קבוצת קנדה ישראל שבבעלות ברק רוזן ואסף טוכמאייר, זכתה היום (ד') במכרז המדובר של רשות מקרקעי ישראל ברחוב אילת בדרום תל אביב. במסגרת המכרז שווקה רמ"י מספר מגרשים לאורך הגדה הצפונית של חלקו המערבי של הרחוב, בהיקף שטח כולל של 7.6 דונם. עבור השטח תשלם החברה 211 מיליון שקל.

השטחים שבהם זכתה החברה מיועדים לתכון בעתיד, וכעת יהיה על החברה לקדם במקום את התכנון המפורט מול עיריית תל אביב. על פי נתוני המכרז, על הקרקע הנמכרת לקנדה ישראל ניתן יהיה ליזום פרויקט בהיקף של כ-67,000 אלף מ"ר בעירוב שימושים של מגורים - כ-200 דירות - מסחר ותעסוקה.

על רכישת המתחם התמודדו 7 חברות, והצעתה של קבוצת קנדה ישראל היתה הגבוהה ביותר. בין יתר המתמודדים נמנו האחים נקש, קרן ריאליטי, הקבלן יוסי אברהמי, קבוצת משקיעים מניו יורק וחברות נוספות.

השטח המדובר נמצא בלב אזורי היוקרה המתעוררים של דרום העיר. מעברו הדרומי של הרחוב מצויה שכונת נגה המבוקשת, ומתחם המושבה האמריקאית היוקרתי. מצפון לשטח מצוי אזור הבילוי והמסחר "מתחם התחנה", וממזרח לשטח נמצאת נווה צדק. 

בעבר כבר פעלה קנדה ישראל באזור, כאשר השלימה לפני כשנה, יחד עם הקבלן דורון אביב, את הקמתו של פרויקט אליפלט 26, הכולל 104 דירות, שטחי מסחר ומשרדים.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker