נתיבי איילון מציגה: 180 מיליון שקל הושקעו בגשר - ולא נשאר כסף למדרגות

גשר מבצע קדש הוקם בקרבת קניון איילון; במקום הוצבו מדרגות מתכת תלולות ומסוכנות לשימוש

שרון קדמי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שרון קדמי

בשבוע שעבר חנכה חברת נתיבי איילון את גשר מבצע קדש מעל נחל הירקון, באזור "עשר תחנות" שבקרבת קניון איילון. בגשר המודרני, החוצה את מסילת הרכבת המחברת את תל אביב לבני ברק, רמת גן ומזרח המטרופולין, הושקעו לא פחות מ-180 מיליון שקל; בקצה הגשר ממוקמת תחנת אוטובוס המשרתת את התחבורה הציבורית במקום, ובקרבת מקום מצויה אף תחנת הרכבת של בני ברק, שאליה ניתן להגיע גם כן מהגשר.

מסיבה לא ברורה הציבה חברת נתיבי איילון את המדרגות הלולייניות מצדו האחד של הגשר המשרת את באי מתחם הקניות הגדול, המצוי מצדו המזרחי. מצדו המערבי של הגשר הוקמו דווקא מדרגות רגילות. מי שירצה להשתמש במדרגות אלה ייאלץ לחצות את הגשר ואז לאחר הירידה ממנו יהיה עליו לחצות את הכביש בשנית.

בחברת נתיבי איילון אמרו בתגובה: "חברת נתיבי איילון מבצעת את פרויקט גשר מבצע קדש, בהתאם לתוכניות שקיבלו את כל ההיתרים והאישורים הנדרשים לפי חוק, ובשיתוף פעולה מלא עם כל הגורמים הרלוונטיים. החודש נפתח שלב א' של הפרויקט, המאפשר נסיעה רציפה (ללא רמזורים) בין רחוב ששת הימים לצומת ולנברג-שטרית, בשני הכיוונים. בשלב ב' של הפרויקט, אמורות להיפתח שתי רמפות, שיסדירו את הקשר בין הרחוב החדש למפלס התחתון ושיכללו, בין השאר, מדרכות להולכי רגל, גרמי מדרגות וחניות. חשוב לציין כי נושא התחנות נבדק בימים אלו ואם יימצא כי יש נחיצות ודרישה למעבר ישיר במפלס התחתון להולכי רגל אל ומהאוטובוסים, יוחזרו התחנות למפלס התחתון עד להשלמת שלב ב' של הפרויקט".

»

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker