רק לעובדי איכילוב: דירה חדשה במרכז תל אביב ב-2,800 שקל בחודש

במגדל המגורים החדש, שצפוי להתאכלס בספטמבר, 274 דירות ב-20 קומות - והוא יוצע לעובדי בית החולים להשכרה ארוכת טווח של חמש שנים ■ עוד כולל הקומפלקס גנים ומעונות, חדר כושר וחדר כביסה

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
כמתואר
מגדל המגורים החדש באיכילוב

המרכז הרפואי איכילוב החל אתמול לשווק לעובדיו את מגדל המגורים בשכירות ארוכת טווח, אשר נבנה בימים אלה בשטח בית החולים. מגדל המגורים I-LIVE כולל 274 יחידות דיור, מתנשא לגובה של 20 קומות וממוקם בפינת הרחובות דפנה והנרייטה סולד.

במסגרת השיווק המבוצע על ידי חברת "אלדר", מוצעות להשכרה ארוכת טווח במגדל דירות סטודיו, שני חדרים ושלושה חדרים. שטח דירות הסטודיו 25 מ"ר, והן יוצעו להשכרה החל בסכום של 2,868 שקל לחודש. דירות שני חדרים בשטח 36 מ"ר יוצעו להשכרה בהחל ב-3,681 שקל, ודירות 3 חדרים בשטח של 56 מ"ר יוצעו להשכרה בהחל ב-4,780 שקל. ככל שהדירה תמוקם בקומה גבוהה יותר, יהיה שכר הדירה החודשי גבוה יותר בהפרשים אשר ינועו בין 18 ל-90 שקל בין קומה לקומה, כאשר בקומות הגבוהות הופכים ההפרשים לגדולים יותר.

הקומפלקס כולל מעונות יום וגני ילדים, חדר כושר, חדר כביסה ומתחם ישיבה על גג הפרויקט המשקיף על תל אביב. הדירות יאובזרו בריהוט חלקי ובמכשור חשמלי הכולל מקרר, תנור, כיריים, מיקרוגל וטלויזיה. כמו כן, מחיר השכירות כולל גם חיבור לטלוויזיה רב ערוצית ואינטרנט. את המגדל בונה חברת סולל בונה מקבוצת אריסון, ועל פי התכנון צפוי אכלוס הפרויקט להתחיל בספטמבר השנה.

ההרשמה לפרויקט פתוחה לעובדים מכל סוגי העיסוק בבית החולים, ובלבד שהם מוגדרים כעובדיו. לדברי ארז דינר, מנהל חטיבת המגורים ב"אלדר", שזכתה במכרז לשיווק הדירות, צפוי שמו של כל אחד מהנרשמים לעבור לדיון בוועדה של המרכז הרפואי, אשר קובעת האם הפונה זכאי למגורים על פי רשימת קריטריונים שנקבעה. לאחר אישור הזכאות מועבר שמו לאנשי אלדר, אשר מתאמים עמו פגישה לצורך בחירת דירה. אתמול קיימה החברה את כנס המתעניינים הראשון.

לכל אחד מהשוכרים יוצע חוזה השכרה ארוך טווח לתקופה של שלוש שנים עם אופציית הארכה בשנתיים נוספות. עם זאת, במידה שהעסקתו של מי מהשוכרים במרכז הרפואי תסתיים במהלך התקופה, קובע החוזה כי יהיה עליו לפנות את הדירה בתוך זמן קצר.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

לדברי רוני כהן, מנכ"ל חברת אלדר שיווק שזכתה במכרז לשיווק הדירות, "היוזמה להקמת מגדל מגורים הכולל דירות קטנות להשכרה צמחה מתוך הרצון לעזור לעובדים, לחבר אותם ואת בני משפחותיהם למקום העבודה תוך חיסכון בזמן ההגעה לעבודה ויצירת קהילה הומוגנית".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker