פורסם מכרז להקמת פרויקט השכרה של 450 דירות בירושלים

338 יחידות דיור מיועדות להשכרה לטווח ארוך והיתר יימכרו ■ הדירות ייבנו ב-4 מגדלים בני 18 קומות וכן יוקצה שטח של 6,000 מ"ר למסחר ותעסוקה

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הדמיית פרויקט "דירה להשכיר בהדסה הקטנה"
נמרוד בוסו
נמרוד בוסו

חברת דירה להשכיר - החברה הממשלתית לדיור ולהשכרה - ורשות מקרקעי ישראל פירסמו היום מכרז לקבלת הצעות לרכישת קרקע להקמת מתחם מגורים הכולל 450 דירות, מתוכן – 338 להשכרה לטווח ארוך. היתר 112 דירות, מיועדות למכירה.

הפרויקט, "דירה להשכיר בהדסה הקטנה" שמו, ממוקם בשכונת קריית היובל בירושלים, בין הרחובות הנרייטה סאלד, יעקב טהון וצ'ילה, ובסמוך ל"גן המפלצת" (גן רבינוביץ'). התוכנית תכלול הקמה של כ-450 יחידות דיור ב-4 מגדלים בני 18 קומות וכן שטח של 6,000 מ"ר למסחר ותעסוקה.

עוזי לוי, מנכ"ל דירה להשכיר

מדירה להשכיר נמסר כי במטרה לאפשר למגוון יזמים להתמודד על ביצוע פרויקט בכדי להגיע למחיר מוזל עבור השוכרים, הוחלט כי בניין אחד מתוך ארבעת בנייני הפרויקט יצא למכירה מיידית.

 עוד כוללת התכנית כיכר עירונית, מעברים להולכי רגל, שטחים ציבורים ומוסדות ציבור קהילתיים לשימוש תושבי השכונה, מרתפי חניה, שטחי מסחר, גני ילדים ושטחים ירוקים לרווחת תושבי המתחם.

המכרז ישווק במודל הסטנדרטי של דירה להשכיר לפיו הדירות המיועדות להשכרה תושכרנה לתקופה מינימלית של 20 שנה, בשני מחזורי השכרה של עד 10 שנים למשק בית, כאשר 25% מהדירות, 85 במספר, יושכרו לזכאי משרד הבינוי והשיכון במחיר הנמוך ב – 20% ממחיר השוק. בתום 20 שנה יהיה היזם רשאי למכור את הדירות במחיר השוק. המועד האחרון להגשת הצעות במסגרת המכרז הוא 27/3/17.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

מנכ"ל דירה להשכיר, עוזי לוי, אמר היום כי "דירה להשכיר בהדסה הקטנה", מהווה חלק מתכנית דירה להשכיר להקמת אלפי יחידות דיור להשכרה לטווח ארוך, במטרה ליצור "מסה קריטית" של יחידות דיור להשכרה.

המטרה שלנו היא להפוך את הפרויקטים לאטרקטיביים בעבור היזמים, כדי להביא לתוצאות משמעותיות בשוק השכירות למען השוכרים. כשטובי היזמים בישראל מתחרים על כל פרויקט – מי שנהנים מכך הם השוכרים. נציין כי מדובר בפרויקט הגדול והמורכב ביותר ששיווקו רמ"י והחברה, בתחום הדיור להשכרה לטווח ארוך".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker