מאצטדיון למיזם נדל"ן: אושרה תוכנית לבניית 1,450 דירות בדרום תל אביב

הוועדה המחוזית אישרה להפקיד התנגדויות לתוכנית הבנייה של רשות מקרקעי ישראל ועיריית תל אביב במתחם "מכבי יפו", בו עמד בעבר אצטדיונה הביתי של הקבוצה

נמרוד בוסו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הדמיית הפרויקט במתחם מכבי יפוצילום: ברעלי לויצקי כסיף אדריכלים
נמרוד בוסו

הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה אישרה להפקיד להתנגדויות את תכנית הבניה של רשות מקרקעי ישראל ועיריית תל אביב במתחם "מכבי יפו" שבדרום תל אביב, לבניית 1,452 יחידות דיור. שטח התוכנית עומד על כ-160 דונם, עליהם ניצב בעבר אצטדיונה של קבוצת הכדורגל, ממערב לרחוב היינריך היינה ומדרום לרחוב נס לגויים. 65.5% מהשטח בבעלות רמ"י ועיריית תל אביב-יפו מחזיקה בבעלות על 35.5% מהשטח.

התוכנית כוללת 1,459 דירות, מהן 120 יחידות בייעוד של דיור מיוחד. עוד כוללת התוכנית 3,800 מ"ר של שטחי מסחר ו-64 אלף מ"ר למבני ציבור. על פי התכנית, לאורכו של רחוב היינה יבנו מבני מגורים בגובה של עד 15 קומות מעל חזית מסחרית הפונה לרחוב. המשך השכונה מערבה, צפוי להיעשות בבינוי בגובה של עד 8 קומות.

מרמ"י נמסר: "התכנית משלימה רצף עירוני חדש, אשר יביא לשינוי והתפתחות האזור. חשיבות התכנית בחיבור שהיא יוצרת בין שכונות המגורים הקיימות, שכונות המגורים המתוכננות בסמוך לפארק החורשות, בנווה עופר (נס לגויים) ובמתחם אייזנברג לבין פארק החורשות כריאה ירוקה גדולה ולמכללה האקדמית ביפו כעוגן תרבותי וחינוכי חשוב באזור".

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker