מסר לנתניהו

כחלון לחברי הקואליציה: "תחליטו, לעזור לזוגות הצעירים או להגן עם לפיד על האלפיון העליון"

שר האוצר: "המטרה בתוכנית הדירה השלישית היא לפנות דירות ולהגדיל את ההיצע. אנחנו כבר בחרנו - אנחנו בעד זוגות הצעירים"

צבי זרחיה
משה כחלון
צבי זרחיה

"חברי הקואליציה יצטרכו לבחור אם הם תומכים בהחלטה שמסייעת לזוגות הצעירים ולמעמד הביניים או מצטרפים ליאיר לפיד שמגן על האלפיון העליון" - כך כתב היום שר האוצר משה כחלון (כולנו), בעמוד הפייסבוק שלו.

בעקבות הביקורת על הצעתו להטיל מס על בעלי יותר משלוש דירות ולאחר שראש הממשלה, בנימין נתניהו, אמר שהוא מנוע מלהצביע על ההצעה בגלל ניגוד עניינים, כתב כחלון: "המטרה בתוכנית הדירה השלישית היא לפנות דירות ולהגדיל את ההיצע. אנחנו כבר בחרנו - אנחנו בעד זוגות הצעירים".

בסוף השבוע העניק ראש הממשלה ראיונות לכל ערוצי הטלוויזיה. בראיון לאודי סגל בערוץ 2, נשאל נתניהו מה עמדתו בעניין הצעתו של שר האוצר, שנלווה אל נתניהו בביקורו בעצרת האו"ם. נתניהו השיב: "יש לי שלוש דירות. אני אבדוק את זה עם הגורמים המוסמכים". נתניהו נשאל האם כל שר שמחזיק ביותר משלוש דירות צריך להימנע מלהצביע - וענה: "אני לפחות אומר מה יש לי. אני לא יודע לאיזה שרים יש ולאיזה שרים אין".

בעקבות דבריו של נתניהו, כתבה שרת המשפטים, איילת שקד, בטוויטר: "שרים וחברי כנסת בעניין רוחבי וכללי כמו מיסוי לא נמצאים בניגוד עניינים. אפנה ליועמ"ש שיבהיר זאת. אסור לנטרל נבחרי ציבור".

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker