קבוצת רכישה קנתה מגרש למגדל סטודנטים בבאר שבע ב-22 מיליון שקל

מחירי הדירות ינעו בין 690 אלף שקל לדירות הקטנות ועד ל-1.48 מיליון שקל עבור דירות בהן יתגוררו 4 סטודנטים

רז סמולסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הדמיית הפרויקט בבאר שבע צילום: הדמיה – E-wave
רז סמולסקי

קבוצת רכישה שארגנה חברת E-wave נדל"ן רכשה מגרש להקמת מגדל למגורי סטודנטים בבאר שבע תמורת 21.06 מיליון שקל. מדובר במגרש שמיועד לבנייה של מגדל בן 17 קומות ו-180 יחידות דיור.

המגרש נמצא ברחוב בזל בשכונה א' בעיר, סמוך למכללת סמי שמעון. שטח המגרש שני דונם ואפשר לבנות עליו 180 יחידות דיור בגודל 2-2.5 חדרים בשטח של 48-45 מ"ר המיועדות למגורים של שני סטודנטים ודירות בשטח כפול, הממוקמות בשמונה הקומות הגבוהות של המגדל ומיועדות למגורים של 4 סטודנטים. בסך הכל מיועד המגדל למגורים של כ-360 סטודנטים. מחירי הדירות נעו בין 690 אלף שקל לדירות הקטנות עד ל-1.48 מיליון שקל עבור הדירות הגדולות.

המגדל יופעל על ידי חברת ניהול שתהיה אחראית על השכרת הדירות, ואלו יושכרו כשהן מרוהטות, מאובזרות ומוכנות לכניסה של סטודנטים. נוסף על כך יכלול המגדל שירותים של קפיטריה, חדר כושר, חדר כביסה, מועדון דיירים וכו'.

עו"ד אמיר פרס ועו"ד דינה לקאו ממשרד הרצוג, פוקס נאמן ייצגו את קבוצת הרכישה, ואת מוכרי הקרע ייצג עו"ד אלישע כהן. את המגדל תכנן משרד האדריכלים רון פליישר. הפרויקט נמצא בהליך של קבלת היתר בנייה.

E-wave נדל"ן הינה חברת בת של חברת הטכנולוגיה E-wave בבעלותו של רפי גבאי, המשמש כיו"ר החברה, ובשותפות עם גיל עובדיה ואופיר דביר המשמשים מנכ"לים-שותפים.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker