עסקת השבוע |

בניין ליד גן החשמל בתל אביב נמכר ב-33.3 מיליון שקל

מדובר בבניין בן שתי קומות, המשלב מסחר בקומת הקרקע ודירות מגורים במפלס השני, שבנוי על מגרש בשטח של 641 מ"ר ברחוב ברזילי

נמרוד בוסו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נמרוד בוסו

במתחם גן החשמל בתל אביב נסגרה לפני כשבועיים עסקה למכירתו של בניין שלם תמורת 8.65 מיליון דולר - ובשקלים, כ-33.34 מיליון שקל.

מדובר בבניין בן שתי קומות, המשלב מסחר בקומת הקרקע ודירות מגורים במפלס השני, שבנוי על מגרש בשטח של 641 מ"ר ברחוב ברזילי. אף ששטחו הבנוי של הנכס 620 מ"ר, בבניין זכויות בנייה ל–5.5 קומות, שעשויות להגדיל משמעותית את היקף השטח הבנוי.

ברזילי 4 תל אביב צילום: עופר וקנין

לדברי טלי בן אשר, סמנכ"לית חברת L'Ancora המתמחה בתיווך בבניינים, מגרשים ודירות יוקרה, שייצגה את הרוכשים בעסקה, נרכש הבית על ידי משקיע ישראלי. עוד לדבריה, שווק הבניין על ידי בעליו, משקיע זר, במשך קרוב לשנה, בטרם קיבל את הצעת המחיר המתאימה. "לא מדובר בעסקה זולה, אבל הנכס ענה על כמה פרמטרים שהיו חשובים למוכר, ובראשם הקרבה לאזור היוקרה של שדרות רוטשילד, וצמידות לתוואי הקו האדום של הרכבת הקלה. לכך מתווספת העובדה שאין הרבה בניינים שמוצעים למכירה בשלמותם כיום בשוק".

למרות רמת המחירים הגבוהה באזור גן החשמל, של 40–45 אלף שקל למ"ר בנוי, צופה בן אשר עליית מחירים נוספת במתחם בשנים הקרובות. "אם בשדרות רוטשילד נמכרות כיום דירות חדשות לפי שווי של יותר מ-60 אלף שקל למ"ר, אין סיבה שלא נראה 'תיקון' למחירים גם במתחם גן החשמל, הנחשב לאחד המבוקשים בעיר".

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker