החל מ-4,000 שקל: מכרז ל-240 מגרשים לקוטג'ים

מחירי המינימום מתחילים ב-4,000 שקל - למגרשים הקטנים, ועד 15 אלף שקל למגרשים הגדולים, עם אופציה לבניית לצימרים ויחידות אירוח ■ הוצאות הפיתוח למשרד השיכון יגיעו לרמות של 370 אלף שקל עד 1.5 מיליון שקל

אריק מירובסקי
אריק מירובסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
צילום: אילן אסייג
אריק מירובסקי
אריק מירובסקי

משרד השיכון בשיתוף עם עיריית ערד, הוציא למכרז 240 מגרשים במזרח העיר, בשטחים של 570 מ"ר ועד 2.1 דונם עם אפשרות לבנייה מיידית של קוטג'ים ואופציה להוספת צימרים וחדרי אירוח. המכרז פורסם כבר בסוף שנה שעברה, אולם נדחה, והמועד האחרון לגשת אליו יהיה ה-4 ביולי.

מדובר בשטחים פתוחים בגבעות המזרחיות של העיר, שם מתוכננת הקמת "שכונת נופים". בכל מגרש בשכונה החדשה קיימת אופציה לבניית עד 6 צימרים וחדרי אירוח בהתאם לגודלי המגרשים. מחירי המינימום של המגרשים, אמנם זולים - החל מ-4,000 שקל למגרשים הקטנים ועד 15 אלף שקל למגרשים הגדולים ללא מע"מ. ואולם, הוצאות הפיתוח למשרד השיכון יגיעו לרמות של 370 אלף שקל עד 1.5 מיליון שקל.

השכונה החדשה עולה בקנה אחד עם המדיניות של עיריית ערד המבקשת לשים דגש על פיתוח ענף התיירות בעיר בכדי להפכו למנוע כלכלי ומקור פרנסה משמעותי עבור תושבי העיר. מהעירייה נמסר, כי הפרויקט משתלב היטב עם החזון התיירותי של העיר שצומח בימים אלה, שכולל בין הייתר את הפארק מוטורי המקודם, שיכלול מסלול ייחודי לרכבי מרוץ שיהיה המסלול החוקי היחיד בארץ.

ראש העיר ניסן בן חמו אמר כי "מדובר בפרויקט מגורים ייחודי בזכות גודל המגרשים המוצעים ונוף ים המלח שאליו פונה כל מגרש, יחד עם האפשרות להקמת עסק עצמאי בתחום התיירותי, הן בבניית חדרי אירוח המאושרים בתכניות והן במתן שירותי תיירות נוספים שישתלבו בצמיחה העירונית של ענף זה".

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker