מינהל מגורים לישראל מוכרת מבני טמפלרים בשרונה תל אביב ב-45 מיליון שקל

הבניינים צריכים לעבור תהליך של שיפוץ ושימור ולאחר מכן יוכלו למשמש למסחר, חנויות ובתי קפה - שטחם הכולל הוא כ-1,000 מ"ר

רז סמולסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רז סמולסקי

קבוצת הרכישה שזכתה במכרז שרונה לבנייה של שלושה מגדלים במחם הודיעה כי מכרה שלושה מבנים טמפלרים לחברת בנייני העיר הלבנה תמורת 45 מיליון שקל (לא כולל מע"מ וכולל עלויות שיפוץ ושימור המבנים).

קבוצת הרכישה זכתה בחודש שעבר בשלושה מגרשים לבניית שלושה מגדלי מגורים עם שטחי משרדים ומסחר ושלושה מבנים טמפלרים תמורת 1.06 מיליארד שקל. עתה מודיעה חברת מינהל מגורים לישראל, שאירגנה את קבוצת הרכישה, כי היא מוכרת את שלושת מבני הטמלפרים לחברת בנייני העיר הלבנה תמורה כ-45 מיליון שקל.

הדמיה של בתי טמפלרים בשרונה לאחר שיפוץ
בתי הטמפלרים בשרונהצילום: 'מינהל מגורים ישראל

הבניינים צריכים לעבור תהליך של שיפוץ ושימור ולאחר מכן יוכלו למשמש למסחר, חנויות ובתי קפה. גובהם של המבנים 3-2 קומות ושטחם הכולל הוא כ-1,000 מ"ר. לפרויקט השימור נשכר אדריכל גידי בר אוריין שמתחה בשימור מבנים בתל אביב.

מרבית המבנים בטמפלרים במתחם שרונה נמכרו במכרזים של רשות מקרקעי ישראל בעבר, הם שומרו ונפתחו לקהל כאשר פועלים בהם בתי עסק מתחום האופנה והמזון. בנוסף, פועל במתחם שרונה, שרונה מרקט של חברת גינדי החזקות והוא שוק קולינארי של חנויות ומסעדות. בעתיד יתווספו למתחם הבילוי גם מבני הטמפלרים של בניני העיר הלבנה ושדרה מסחרית שתיבנה בקומת הקרקע של מגדלי המגורים שתבנה קבוצת הרכישה.

הדמיה של בתי טמפלרים בשרונה לאחר שיפוץ
בתי הטמפלרים בשרונהצילום: 'מינהל מגורים ישראל
מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker