קרקע לבניית 144 דירות בצפון אשקלון נמכרה ב-46 מיליון שקל

קבוצת רפאלי מכרה את הקרקע - המשתרעת על 6 דונמים בשכונת ברנע - לחברת הבנייה יצחק אטיאס ■ על הקרקע אפשר לבנות שני בניינים של 18 קומות ■ קבוצת רפאלי רכשה בשנות ה-90 את מרבית הקרקעות בשכונה, שעליהן נבנו יותר מ-2,000 דירות עד כה

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נמרוד בוסו
נמרוד בוסו

נחברת ראדקו מקבוצת רפאלי מכרה לפני כחודש חטיבת קרקע בשטח 6 דונמים בצפון אשקלון לחברת הבנייה יצחק אטיאס. הקרקע נמכרה ב-46 מיליון שקל. השטח נמצא בשכונת ברנע, השכונה הצפונית ביותר בעיר, הנבנית ב-15 השנה האחרונות. ניתן לבנות בו שני בניינים של 18 קומות, ובהם לפחות 144 דירות.

קבוצת רפאלי היא חברת נדל"ן פרטית בבעלות יצחק רפאלי ובנו רפי רפאלי, המשמש מנכ"ל החברה. הקבוצה רכשה בשנות ה-90 את מרבית הקרקעות שעליהן נבנתה שכונת ברנע, וגרפה הון ממכירתן לחברות בנייה. עד כה, על הקרקעות שמכרה החברה בשכונה נבנו יותר מ-2,000 דירות.

שכונת ברנע באשקלון

הבניינים שתבנה חברת יצחק אטיאס לא יהיו הראשונים שהיא בונה בשכונה. החברה נמצאת כיום בשלבים הסופיים של בניית פרויקט "נאות יצחק", שבמסגרתו נבנים שישה בניינים בני 12 קומות כל אחד, הכוללים 264 דירות בסך הכל.

את ראדקו ייצג בעסקה עו"ד גבע חביב ממשרד עורכי הדין רם כספי. את אטיאס ייצג בעסקה עו"ד שאול צור.

ננה חן, סמנכ"לית בקבוצת רפאלי, שניהלה את המשא ומתן, אמרה כי בימים אלה מתכננת החברה הקמה של מרכז מסחרי בלב השכונה, שישרת את כל דיירי השכונה - הנוכחיים והעתידיים.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

לדברי חן, כיום עוסקת החברה בעיקר בקידום פרויקטים להתחדשות עירונית במרכז הארץ: "בהסתכלות קדימה, המחסור בעתודות קרקע זמינות לבנייה באזור המרכז הוביל אותנו להתמקצע בתחום ההתחדשות העירונית, בעיקר בפרויקטים בערי המרכז כמו תל אביב, רמת גן וגבעתיים ובאזור השרון".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker