ענבל אור עוזבת את קבוצות הרכישה - ועוברת ליזמות

"בשנים האחרונות התחוור, כי חלק מנציגויות הרוכשים בפרויקטים השונים, קיבלו החלטות שגויות חסרות ניסיון"

אריק מירובסקי
אריק מירובסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

אחרי 11 שנים בתחום קבוצות הרכישה, החליטה מנכ"ל קבוצת אור סיטי נדל"ן, ענבל אור, לעסוק ביזמות, במסגרתה תקים חברה יזמית, שתיזום ותמכור דירות, בהליכים מקובלים של חוזי מכר ועמידה בחוק המכר. הסיבה: חיכוכים שונים עם חברים בקבוצות הרכישה שאירגנה, שלדבריה, מתוך 30, כמחצית נמסרו לידי החברים.

"קבוצת אור סיטי נדל"ן תמשיך ללוות את קבוצות הרכישה שגיבשה ומצויות כיום בתהליכי הקמה ובנייה מתקדמים. חברי הקבוצות עשו עיסקאות נדל"ניות מצוינות אשר משקפות עליית שווי משמעותית מערך הדירות אותן רכשו", מסרה אור.

ענבל אור
ענבל אורצילום: אלכס ליפקין

אור גם שיחררה תובנה, שלא הושמעה על ידה בעבר, לפיה, "קבוצת רכישה טובה ככל שתהיה, אינה מתאימה לכל רוכש, ובראש וראשונה מותירה את קבלת ההחלטות המהותיות בדבר התקדמות הפרויקט בידי ועד הקבוצה ולא בידי מנהל הפרויקט".

ומכאן, עברה אור לתקוף חברי קבוצות רכישה שונות, שהתלוננו על התנהלותה בפרויקטים שונים, שכללו בין היתר עיכובים בהליכי תכנון ובנייה, ועלייה גדולה, לעתים של עשרות אחוזים, בעלויות שבהן נאלצו חברי הקבוצות לשלם.

"החלטתה האמורה של קבוצת אור סיטי נדל"ן התקבלה לאחר שבשנים האחרונות התחוור, כי חלק מנציגויות הרוכשים בפרויקטים השונים, קיבלו החלטות שגויות חסרות ניסיון בניגוד להמלצות ולהכוונות המקצועיות של קבוצת ענבל אור כמנהלת אותם פרויקטים", נטען מטעמה של אור.

המגדלים שתיכננה ענבל אור להקים בבבלי דרום הדמיה: veiwpoint
מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker