הכל נשאר במשפחה: השותפים החדשים של גינדי השקעות בפרויקט הדירות הענק בת"א

פרויקט השוק הסיטונאי, הכולל קניון ובנייני מגורים עם שטחי מסחר נוספים, נמצא בבעלות משותפת של רבוע כחול נדל"ן וגינדי השקעות ■ הפרויקט יכלול 11 בניינים ו-722 דירות

רז סמולסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רז סמולסקי

חברת גינדי החזקות חתמה על הסכם לרכישת 72.7% ממניות חברת אלון רבוע כחול, ואם הכל ימשיך כמתוכנן – גינדי החזקות תהיה שותפה בפרויקט הדגל של חברת גינדי השקעות בתל אביב – השוק הסיטונאי.

אלון רבוע כחול נדל"ן מחזיקה נכסים מניבים: כ-80 סניפים של סופרמקטים בפריסה ארצית (שמרביתם מושכרים לרשת מגה), קניון הדר בירושלים, מרכז לוגיסטי ובפרויקט השוק הסיטונאי בשותפות גינדי השקעות.

פרויקט השוק הסיטונאיצילום: מוטי מילרוד

פרויקט השוק הסיטונאי נמצא במשולש בין הרחובות דרך מנחם בגין, קרליבך והחשמונאים וכולל קניון ובנייני מגורים עם שטחי מסחר נוספים. הפרויקט נמצא בבעלות משותפת של רבוע כחול נדל"ן וגינדי השקעות. גינדי השקעות נמצאת בשליטת מנור גינדי, אורי לוי ואייל פרידמן – בנו וחתיו של משה גינדי. חמשת ילדיו של אחיו, משה גינדי הם הבעלים של חברת גינדי החזקות והם: ליטל גינדי מטלון, אבי, גיא, רועי ומנחם גינדי.

פרויקט המגורים של השוק הסיטונאי יכלול 11 בניינים ו-722 דירות (ועוד 54 דירות שמיועדות להשכרה במשך שמונה שנים). על פי הדו"ח הכספי של החברה לרבעון השלישי,עד כה נמכרו כ-716 דירות בתמורה ל-1.88 מיליארד שקל (כולל מע"מ). בסמוך לפרויקט המגורים נבנה קניון שבו שטחים להשכרה, כאשר עד כה נחתמו חוזי שכירות לגבי 22.8 אלף מ"ר.

בסמוך לשוק הסיטונאי, הקימו ריבוע כחול נדל"ן וגינדי השקעות נכס מניב נוסף – חניון גבעון, בין רחוב החשמונאים והארבעה, המכיל כאלף מקומות חנייה, ונפתח באפריל אשתקד.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

האזור של השוק הסיטונאי אינו זר לגינדי החזקות, צפונית לחניון גבעון, בין רחוב הארבעה למתחם הטמפלרים, שרונה, הקימה גינדי החזקות את פרויקט גינדי שרונה – שלושה מגדלים שבהם 324 דירות ואת שוק האוכל, שרונה מרקט בקומת הקרקע של המגדלים.

בנוסף לפרויקט השוק הסיטונאי מחזיקה רבוע כחול נדל"ן בנכס משמעותי נוסף – כ-80 סופרמרקטים בפריסה ארצית שמרביתם מושכרים לרשת הקמעונאית מגה. מהדו"ח השנתי של רבוע כחול עולה כי 78% מההכנסות של רבוע הכחול נדל"ן שולמו מקבוצת אלון, הבעלים של מגה.

משה ויגאל גינדיצילום: ניצן חרמוני

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker