עסקת השבוע |

איפה נמכרה דירת 3 חדרים ב-1.6 מיליון שקל?

רוכש הדירה הוא צעיר בן השכונה, שזוהי דירתו הראשונה ■ המוכרת היא משפחה שבעבר התגוררה בירושלים, אך בשנים האחרונות אינה מתגוררת בעיר וממשיכה להחזיק בדירה להשקעה

נמרוד בוסו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נמרוד בוסו

דירת 3 חדרים בשכונת בית הכרם במערב ירושלים נמכרה באחרונה תמורת 1.6 מיליון שקל. שטח הדירה 68 מ"ר, והיא כוללת מרפסת קטנה בשטח של 5 מ"ר. הדירה ממוקמת בקומה השלישית והאחרונה במבנה ותיק ברחוב ביאליק, ללא מעלית וחניה.

שכונת בית הכרם נחשבת למעוז החילוני האחרון בירושלים", אומרת ענת דוד, סוכנת נדל"ן בכירה במשרד אנגלו סכסון ירושלים, שתיווכה בעסקה. לדבריה, ביום שבו הראתה את הנכס לראשונה לרוכשים פוטנציאליים, במחיר מבוקש של 1.65 מיליון שקל, היה זה הלקוח הראשון שהגיע למקום שרכש את הנכס. "הדירה נמכרה בתוך שעות", סיפרה.

רוכש הדירה הוא צעיר בן השכונה, שזוהי דירתו הראשונה. המוכרת היא משפחה שבעבר התגוררה בירושלים, אך בשנים האחרונות אינה מתגוררת בעיר וממשיכה להחזיק בדירה להשקעה. למרות ביצועה המהיר של העסקה, לדברי דוד, עניין אחד עיכב את החתימה הסופית - והוא המשך מגוריהם של שוכרים בדירה, שזמן קצר לפני המכירה חתמו על חוזה לשנה. הרוכש ביקש להיכנס ולהתגורר בנכס באופן מיידי, אבל לבסוף הסכים להמתין עשרה חודשים - עד למועד שבו צפוי הסכם השכירות להסתיים.

רחוב ביאליק בירושליםצילום: אמיל סלמן
מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker