עסקת הנדל"ן הגדולה של מיכל הקטנה

בדצמבר נמכרה דירה נוספת בפארק צמרת ב–18 מיליון שקל - תושב חוץ מבלגיה רכש דירה בקומה 30 של מגדל W בשטח 285 מ"ר עם מרפסות

רז סמולסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רז סמולסקי

ניר ויצמן, בעל עסקי נדל"ן ובנו של מני ויצמן, איש עסקים שבבעלותו בתי מלון באירופה, הנשוי לכוכבת הילדים מיכל הקטנה, רכש טריפלקס במגדל אביב בפארק צמרת בתל אביב ב–18 מיליון שקל. בכך מצטרף ויצמן לשורה של עסקות גדולות שנרשמו בצמרת באחרונה.

כוכבת הילדים מיכל ויצמן (מיכל הקטנה)
כוכבת הילדים מיכל ויצמן (מיכל הקטנה)צילום: מירב בסון

ניר ומיכל ויצמן מתגוררים בדירת דופלקס במגדל אביב בצמרת, ברחוב נסים אלוני. את המגדל בנתה חברת אביב. הדופלקס נמצא בקומות 22 ו–23, ובאחרונה, מתברר, החליטו בני הזוג לרכוש את דירת הטריפלקס בפרויקט, בקומות 29, 30 ו–31 באותו מגדל, ככל הנראה לצורכי השקעה. שטח הטריפלקס 390 מ"ר ויש לו מרפסת בשטח 80 מ"ר, שש חניות ובריכת שחייה פרטית. המוכר הוא תושב חוץ צרפתי. ויצמן סירב להתייחס לידיעה.

ביוני נמכרה במגדל אביב טריפקלס זהה באותן קומות עם אותם נתונים, אך ברמת מעטפת ב–14.5 מיליון שקל. הרוכש, איש היי־טק בשנות ה–30 לחייו, מתכוון להשקיע כמה מיליוני שקלים נוספים בגמר הדירה. את הטריפלקס הזה מכרה חברת הומלנד, שבבעלות רונן סיונוב. עסקה זו משקפת מחיר של 37 אלף שקל למ"ר.

בדצמבר נמכרה דירה נוספת בפארק צמרת ב–18 מיליון שקל - תושב חוץ מבלגיה רכש דירה בקומה 30 של מגדל W בשטח 285 מ"ר עם מרפסות. במקרה הזה מדובר בדירה רגילה שתומחרה ברמה של 60 אלף שקל למ"ר. גם את העסקה הזאת ביצעה הומלנד.

פרויקט פארק צמרת. שורת בניינים גבוהים בצפון תל אביב
פארק צמרת בתל אביבצילום: דודו בכר

כפי שפורסם בשבוע שעבר, בשטח 310 מ"ר בקומה 28 של מגדל מנהטן בפארק צמרת תמורת 14.5 מיליון שקל.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker