הופקדה תוכנית פינוי בינוי למתחם ההסתדרות בגבעתיים

ייבנו שלושה מגדלים בני 32 קומות ובהם בין 570-520 יח"ד בתמהיל של מגוון גדלי דירות בין 3 ל-6 חדרים

רז סמולסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רז סמולסקי

הוועדה המקומית לתכנון ובנייה תל אביב החליטה להפקיד תוכנית פינוי בינוי במתחם הסתדרות צפון בגבעתיים - תוכנית במסגרתה יבנו שלושה מגדלים בני 32 קומות ועד כ-570 יח"ד.

התוכנית נמצאת בדרום גבעתיים בחלקו הצפוני של רחוב ההסתדרות ובין הרחובות דרך יצחק רבין מול קניון גבעתיים (מצפון), רחוב כ"ג (בדרום) וגינת רבקה (במזרח). במתחם זה בנויים היום שישה מבני מגורים ובהם 168 יח"ד. לאחר הריסתם יבנו שלושה מגדלים בני 32 קומות ובהם בין 570-520 יח"ד בתמהיל של מגוון גדלי דירות בין 3 ל-6 חדרים. היוזמה של הפרויקט היא של הדיירים, עיריית גבעתיים ומשרד הבינוי והשיכון.

פרויקט פינוי בינוי ברחוב בהסתדרות בגבעתיים. הדמיה: בר הרשקוביץ אדריכלים

בנוסף, התוכנית כוללת הקמה של 3-2 כיתות גן בכל אחד ממגדלי המגורים, גינות כיס ושני מגרשים בייעוד ציבורי ובשטח כולל של 10 דונם שישמשו ללפי הצרכים של העירייה. באחד המגרשים קיים מבנה בן 9 קומות שניתן יהיה להרוס או להשמיש אותו כבניין למעונות סטודנטים או לדיור מוגן.

מדרום לתוכנית ההסתדרות צפון נמצאת תוכנית פינוי בינוי נוספת - מתחם ההסתדרות שנמצאת בשלב טרון פרסום להפקדה. תוכנית זו כולל בנייה של כ-3,100 יח"ד חדשות ב-15 מגדלים. את התוכנית תכננה האדריכלית רותי הרשקוביץ.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker