בנייני העיר הלבנה רכשה חלקים מבניין באחד העם 100 בת"א ותקים בו מבנה לפי תמ"א 38

החברה רכשה למעלה ממחצית מהבניין בסכום של 12.5 מיליון שקל ובימים האחרונים חתמה על עסקת קומבינציה לשם ביצוע תמ"א 38 ■ המבנה החדש יכלול 7 קומות ו-26 דירות

אריק מירובסקי
אריק מירובסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אריק מירובסקי
אריק מירובסקי

חברת בנייני העיר הלבנה, בראשותם של איציק בן שוהם ורו"ח גיל חכם, רכשה לפני מספר שבועות למעלה מחצי בניין ברחוב אחד העם 100 בתל אביב, בסכום של 12.5 מליון שקל. החברה התקשרה בימים האחרונים עם בעלי יתרת הבניין לשם חתימה על עסקת קומבינציה שמטרתה ביצוע פרויקט תמ"א 38 בבניין.

הבניין המדובר הוקם בשנות השלושים, אך הוא אינו כלול בתכניות השימור של עיריית תל אביב. הבניין כיום בן 3 קומות ובו 11 דירות, מתוכן רכשה בנייני העיר הלבנה 7 דירות, כשבאחת מהן מתגורר דייר מוגן - אשר החברה לקחה על עצמה את פינויו. המבנה החדש, לאחר שיחלו בו עבודות התמ"א, יכלול 7 קומות ו-26 דירות.

אחד העם 100, תל אביבצילום: Google map

סמנכ"ל החברה, המהנדס עמיקם ברגר, אמר כי "פרויקטים של התחדשות עירונית מהווים כיום את חוד החנית בפעילות החברה. הניסיון שצברנו בפרויקטים לשימור ובניוד זכויות בנייה ע"י קידום עשרות תב"עות מקומיות ומחוזיות והיתרי בניה בשנים האחרונות תוך מקסום הזכויות, מקנים לנו יתרון משמעותי בתחום ההתחדשות העירונית בתל אביב".

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker