עסקת השבוע

בית קרוב לים בחדרה נמכר ב-3.37 מיליון שקל

עסקות לרכישת נכסים דומים בשכונה הצמודה לים ב-2014 נחתמו בטווח המחיר של 3–3.1 מיליון שקל ■ סוכנות דרור נדל"ן: "העסקה מצביעה על כיוון ברור של עליית מחירי הבתים היוקרתיים בשכונת עין הים"

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו

בית פרטי ברחוב הקינמון שבשכונת עין הים, הסמוכה לחוף חדרה, נמכר השבוע תמורת 3.375 מיליון שקל. הבית בן 7 חדרים ובנוי בשלושה מפלסים, בשטח כולל של 300 מ"ר, על מגרש בשטח של 400 מ"ר. לבית מרפסת גג עם נוף פתוח מערבה, לכיוון הים. אף שמבחינה תכנונית ממוקם הבית בקו השלישי לים ולשמורת הטבע תל גדור שממערב לו, בפועל הוא נהנה מנוף פתוח, משום שהשטחים ממערבו טרם נבנו. המבנה הוא בן ארבע שנים.

הרוכשים הם זוג צעיר ממכמורת, שביקשו לרכוש בית צמוד־קרקע בקרבת הים, אך לא יכלו לעמוד בעלויות של רכישת נכס מסוג זה במכמורת או במושבי הסביבה. זוג המוכרים ייפרדו מהנכס לאחר שקיבלו החלטה להתקרב לאזור גוש דן, שבו שניהם עובדים. על פי ההסכם, יעזבו המוכרים את הנכס רק בעוד שנה וחודשיים. לדברי נינה רוט, בעלת סוכנות דרור לנדל"ן-החופש לבחור נכון, שתיווכה בעסקה, דחיית מועד הפינוי משקפת עלות נוספת מבחינת הרוכשים, שמביאה את שווי העסקה לכ-3.5 מיליון שקל. "העסקה מעמידה רף חדש למחירי הבתים בשכונה, ומצביעה על כיוון ברור של עליית מחירי הבתים היוקרתיים בה", אמרה רוט. לדבריה, עסקות לרכישת נכסים דומים בשכונה ב-2014 נחתמו בטווח המחיר של 3–3.1 מיליון שקל.

הבית בחדרהצילום: נינה רוט
מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker