עסקת השבוע

שתי דירות במגדל סקייליין ברמת גן נמכרו בסכום כולל של 4.45 מיליון ש'

המגדל נבנה על ידי חברת אזורים ואוכלס לפני קצת יותר משנתיים, בתחילת 2013. הוא ממוקם במזרח רמת גן, במרחק של כ-10 דקות הליכה מפארק הירקון

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו

דירת 4 חדרים במגדל סקייליין, שנמצא בפינת הרחובות סוקולוב וז'בוטינסקי ברמת גן, נמכרה השבוע תמורת 2.22 מיליון שקל.

שטח הדירה 100 מ"ר, והיא כוללת מרפסת בשטח של 15 מ"ר, חניה תת־קרקעית ומחסן. הדירה ממוקמת בקומה ה-14 מתוך 25 קומות במגדל. בדירה נוף לכיוון צפון ומערב, ונשקף ממנה נוף של קו החוף של תל אביב ושל פארק הירקון.

המגדל נבנה על ידי חברת אזורים ואוכלס לפני קצת יותר משנתיים, בתחילת 2013. הוא ממוקם במזרח רמת גן, לא רחוק מגבול בני ברק, ובמרחק של כ-10 דקות הליכה מפארק הירקון.

לדברי מאיר ליסקר, בעלי משרד נדלנצ'יק בוטיק נדל"ן, שתיווך בעסקה, הדירה נרכשה במהירות - שבועיים בלבד לאחר שיצאה לשוק - על ידי רווק צעיר, שרכש אותה לצורכי מגורים. לדבריו, נמכרה הדירה על ידי מוכר שביקש לעבור למגדל מגורים בתל אביב.

"מדובר במגדל עם מעט פסיליטיז, בלי בריכה או שומר - דבר שהופך אותו לאטרקטיבי, שכן דמי הניהול נמוכים יחסית. זה עזר במכירה", מספר ליסקר. שרית גנסין, מתווכת במשרד נדלנצ'יק בוטיק נדל"ן, מוסיפה כי העובדה ששני הצדדים בעסקה הגיעו בשלים, סייעה בביצוע העסקה במהירות. לדברי השניים, באותו יום ממש נמכרה על ידם דירה נוספת בבניין, בעלת נתונים זהים, בקומה ה-19, במחיר דומה.

מגדל סקייליין, רמת גןצילום: עופר וקנין
מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker