מבקר המדינה האריך צו ההגנה הזמני מפני פיטורים שהעניק לסגנית מהנדס עיריית ר"ג

עיריית ר"ג טוענת כי כי נמצאו ליקויים חמורים בתפקודהשל חורש המצדיקים את זימונה לשימוע

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו

מבקר המדינה יוסף שפירא החליט להאריך את צו ההגנה הזמני שהעניק לסגנית מהנדס עיריית רמת גן אינג' סיגל חורש – כך הודיע המבקר למנכ"ל עיריית רמת גן משה בודאגה.

צו ההגנה הזמני ניתן ב-13 לינואר האחרון, מספר ימים לאחר שחורש זומנה לשימוע לפני פיטורין. לטענת חורש, שפנתה לשפירא באמצעות עו"ד גיא אבידן, הזימון בא על רקע שיתוף פעולה מצידה עם חקירת המשטרה בעירייה, שכלל מסירת עדויות, חומרים שונים והקלטות הנוגעים לכאורה לבכירים בעירייה, שחלקם אף נעצרו בפשיטה שנערכה בדצמבר האחרון במשרדי העירייה.

סיגל חורש צילום: עופר וקנין

מנגד, טענה עיריית רמת גן כי הכוונה לפטר את חורש הינה על רקע מקצועי בלבד, וכי ההחלטה על פיטוריה התקבלה ב-7 לדצמבר אשתקד, שבוע לפני הפשיטה שנערכה ב-15 לדצמבר. עוד טוענת העירייה כי כלל לא ידוע לה על סיוע שהעניקה חורש לחוקרי המשטרה, וכי נמצאו ליקויים חמורים בתפקודה המצדיקים את זימונה לשימוע.

"לאחר שבחנתי בקפידה את כלל נסיבות העניין", כתב שפירא, "לא מצאתי כי יש לשנות את החלטתי מ-ה-13 לינואר 2015, והצו הזמני יישאר בשלב זה על מכונו". בנוסף כתב המבקר כי טענת העירייה כי הכוונה לפטר את חורש התגבשה עוד בטרם הפשיטה אינה מדויקת, שכן בתאריך בו נקבה העירייה לא נשקלו פיטוריה, כי אם נשקלה אפשרות לערוך לה בירור משמעתי בשאלת טיפולה המקצועי בעניין מוסיים ותו לא.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker