אבנר לוי נבחר בפעם הרביעית לתפקיד יו"ר ארגון הקבלנים והבונים תל אביב-יפו

המשנה לראש עיריית ת"א-יפו: "חסרות לפחות 40 אלף דירות בכל שנה, הנושא במצב קטסטרופלי!" ■ נשיא התאחדות בוני הארץ: "הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה טועה. לא מדובר ב-40 אלף משפחות בשנה, אלא בכ-54 אלף משפחות"

רז סמולסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רז סמולסקי

האסיפה הכללית של ארגון הקבלנים והבונים בתל אביב-יפו-בת ים בחרה אתמול (ג') באבנר לוי בפעם הרביעית לתפקיד יו"ר הארגון. לוי מילא עד כה שלוש קדנציות בתפקיד ובסך הכל הוא נמצא שמונה שנים.

לאסיפה הכללית הגיעו ראש העיר בת ים יוסי בכר, המשנה לראש העיר תל אביב ארנון גלעדי, מהנדס העיר עודד גבולי ונשיא התאחדות בוני הארץ ניסים בובליל. לוי הוא קבלן למעלה מ-40 שנה, ומשמש כבעליה של חברה פרטית ויזמית בתחום הבנייה למגורים ומשרדי הייטק בתל אביב וירושלים.

באסיפה התייחס לוי למינוי של משה כחלון לשר האוצר: "אנו עדים לתקופה סוערת, בה השינויים הפוליטיים משלבים בתוכם אזכור כמעט תמידי, לבעיות ענף הנדל"ן והבנייה. מערכת הבחירות שהתקיימה טמנה בתוכה אינספור הבטחות והצהרות לפתרון משבר הדיור, כאשר משה כחלון, שמונה לתפקיד שר האוצר, הצהיר כי למרות שלוקח זמן לשנות את שוק הדיור, בכוונתו לבוא עם רוח לחימה ולשנות זאת. אנו, בארגון הקבלנים, נמשיך לפעול גם לצידה של הממשלה החדשה, בכדי להתריע על הבעיות ולהיאבק למציאת פתרונות".

ארנון גלעדי, המשנה לראש עיריית ת"א-יפו, אמר: "סיימנו מערכת בחירות לא קלה שבה נזרקו לאוויר פתרונות קסם שהעידו על חוסר רצינות. חסרות לפחות 40 אלף דירות בכל שנה, הנושא במצב קטסטרופלי!".

ניסים בובליל, נשיא התאחדות בוני הארץ, אמר כי "הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה טועה. לא מדובר ב-40 אלף משפחות בשנה, אלא בכ-54 אלף משפחות. מצוקת הדיור תהיה על שולחן הממשלה הבאה ונקווה שיהיה לכם שכל, יכולת ורצון להוביל דברים".

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker