מיכל נגרין תהפוך את המפעל שלה במרכז בת ים למגדל של 19 קומות

מדובר במגרש של 720 מ"ר, שכיום יש בו מבנה מיושן שבו נמצא אולם התצוגה ומפעל העיצוב של נגרין ■ המגדל ישמש לשימושי תעסוקה מגוונים, בהם תעשייה עתירת ידע, משרדים, מרפאות, מלונאות, מסחר

אריק מירובסקי
אריק מירובסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אריק מירובסקי
אריק מירובסקי

הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה תל אביב, אישרה להפקיד להתנגדויות הציבור את תכנית בי/ 559 - מתחם מיכל נגרין - ברחוב כ"ט בנובמבר, סמוך לפינת רח' ניסנבאום, באזור התעסוקה המתחדש של בת ים. במקום, המשמש כיום למפעל ולאולמי תצוגה של המעצבת, יוקם מגדל בן 19 קומות.

מדובר במגרש של 720 מ"ר, שכיום יש בו מבנה מיושן שבו נמצא אולם התצוגה ומפעל העיצוב של נגרין. עם השנים, התרחבה נגרין, ושלוחות של המפעל פועלות גם מתוך מבנים נוספים באותה סביבה.

מיכל נגריןצילום: דניאל צ'צ'יק

על פי התכנית, אותה יוזמת מיכל נגרין עיצובים בע"מ, שנערכה על ידי האדריכל פבלו אלטמן, המגדל ישמש לשימושי תעסוקה מגוונים, בהם תעשייה עתירת ידע, משרדים, מרפאות, מלונאות, מסחר. בסך הכל יגיע שטח המבנה ל-5,070 מ"ר. הבנייה המתחם תהיה לפי תקן ישראלי לבנייה ירוקה.

בקומת הקרקע מתוכננת קומת מסחר בהיקף של 150 מ"ר שתפנה לרחוב כ"ט בנובמבר. כמו כן יוקצו במבנה 300 מ"ר לצרכי ציבור, כמענה לצרכים הציבוריים והחברתיים שייווצרו עם התפתחות האזור כולו.

במסגרת התכנית תהיה הפקעה מהמגרש לטובת הרחבת זכות הדרך, כך שהרחוב יורחב ויכלול בתוכו שביל אופניים, מדרכה רחבה ונטיעות.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

ממשרד הפנים נמסר שמימוש התכנית במתחם יהווה עוד נדבך בפיתוחו של אזור העסקים המתחדש (בי/ 600) בבת ים, מאזור של בתי מלאכה ומוסכים, לאזור עסקים חדיש, עם תעשייה עתירת ידע, משרדים מגוונים, מסחר לחזית הרחובות ואף מגורים בשיעור מוגבל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker