גינדי החזקות זכתה במכרז לבניית 34 דירות בגוש הגדול

החברה תשלם סכום של 58 מיליון שקל לא כולל מע"מ והוצאות פיתוח ■ מדובר בסכום הגבוה ב-10 מיליון שקל מההערכה השמאית שביצע המינהל לשטח, הממוקם ברובע היוקרתי בצפון תל אביב ■ בסך הכל הוגשו 15 הצעות במכרז

נמרוד בוסו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

חברת גינדי החזקות זכתה במכרז שפירסמה רשות מקרקעי ישראל לרכישת קרקע במתחם הגוש הגדול בצפון תל אביב. כך פירסמה היום (ב') ועדת המכרזים של רשות מקרקעי ישראל (המינהל לשעבר).

עבור שטח בן 2.5 דונם, הממוקם מערבית לרחוב לוי אשכול ודרומית לרחוב איינשטיין, תשלם החברה סכום של 58,056,870 שקל לא כולל מע"מ והוצאות פיתוח.

השומה שערך המינהל עצמו לקרקע ששווקה, עמדה על 48 מיליון שקל, כך שבסך הכל קיבלה המדינה תמורה נאה לקרקע. על פי תנאי המכרז, בשטח האמור ניתן לבנות 34 יחידות דיור במבנה של עד 8 קומות.

בסך הכל הוגשו במסגרת המכרז על השטח 15 הצעות, בטווח מחיר של 30 עד 64 מיליון שקל, כאשר ממוצע ההצעות עבור הקרקע עמד על 46 מיליון שקל.

"הגוש הגדול" הוא כינויה של שכונת יוקרה העתידה להיבנות בצפון תל אביב, אשר ראשוני הפרוייקטים בה כבר בביצוע. השכונה העתידית גובלת ברחוב לוי אשכול ממזרח, ועל ידי שדה דב ממערב - שאמור על פי תוכניות הממשלה להתפנות מהאזור עד סוף העשור. על פי התוכניות, צפוי לחלוף בשכונה המשכו המתוכנן של רחוב אבן גבירול, אשר יחד עם המשכו של רחוב איינשטיין ממזרח למערב, ישמשו בה צירי מסחר ראשיים.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי
צילום: בכר דודו

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker