עסקת השבוע |

דירת 3 חדרים במרכז תל אביב נמכרה ב–4.35 מיליון שקל

מדובר בדירת ירושה, שזמן רב ארך עד שנמכרה, בעיקר בשל מחיר מבוקש התחלתי גבוה, 4.8 מיליון שקל, שממנו לא הסכימו המוכרים לרדת במשך תקופה ארוכה

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נמרוד בוסו
נמרוד בוסו

דירת שלושה חדרים ברחוב שדרות ח"ן בתל אביב נמכרה השבוע תמורת 4.35 מיליון שקל. מדובר בדירה גדולה בשטח של 100 מ"ר, עם עוד 70 מ"ר מוצמד בטאבו, אך ללא חיבור פיזי וללא זכויות בנייה. הדירה נמצאת בקומתו הרביעית והאחרונה של בניין באוהאוס לשימור, הנמצא בקצה הדרומי של השדרה, בסמוך לכיכר הבימה. הדירה, הזקוקה לשיפוץ מקיף, אינה פונה אל השדרה, כי אם אל חצר פנימית הנמצאת מאחורי הבניין. בבניין יש מעלית, אך הוא אינו כולל חניה.

לדברי אבי אייקורט, בעלי חברת התיווך אייקורט שתיווכה בעסקה, מדובר בדירת ירושה, שזמן רב ארך עד שנמכרה, בעיקר בשל מחיר מבוקש התחלתי גבוה, 4.8 מיליון שקל, שממנו לא הסכימו המוכרים לרדת במשך תקופה ארוכה. לבסוף, כשהסכימו יורשי הנכס להתגמש, רכש את הדירה זוג עם ילדים.

"מדובר בדירה גדולה בשטח, שניתן להפוך לדירת ארבעה חדרים, ולכן היא עשויה להיות מתאימה גם למשפחה", אמר אייקורט. לגבי תוספת זכויות בנייה בגג, לדבריו, אלה אינן אפשריות מכיוון שזהו בניין לשימור, בעל זכויות בנייה מצומצמות על הגג, שאותן כבר ניצלה אחת הדירות השכנות. "עם זאת, עדיין ניתן יהיה להשתמש בשטח כמרפסת", הוסיף.

שדרות ח"ן, תל אביבצילום: מוטי מילרוד
מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker