גינדי השקעות נכנסת לבד לפרויקט מגדלי השוק הסיטוני בתל אביב

חברת קנדה ישראל, שהיתה אמורה להיכנס כשותפה שווה בו הודיעה כי היא פורשת ממנו

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רז סמולסקי

חברת גינדי השקעות תרכוש לבדה את פרויקט מגדלי השוק הסיטונאי, לאחר שחברת קנדה ישראל, שהיתה אמורה להיכנס כשותפה שווה בו הודיעה כי היא פורשת ממנו.

בדצמבר אשתקד התקשרו חברת גינדי השקעות וקנדה ישראל בהסכם משותף לרכישת אופציה לקניית שני מגרשים במתחם השוק הסיטונאי בתל אביב שנמצא בין הרחובות מנחם בגין, הארבעה וקרליבך. במסגרת הסכם האופציה התחייבות החברות לקנות מגדל מגורים בן 44 קומות ובו זכויות לבנייה של 297 יח"ד תמורת 365 מיליון שקל ומגדל נוסף עם נתונים זהים תמורת 380 מיליון שקל. הכוונה היתה להגדיל את מספר הדירות לאחר הרכישה על חשבון שטח הדירות, כלומר שיהיו בפרויקט יותר דירות אבל דירות קטנות יותר.

בשבוע שבער הודיעה חברת קנדה ישראל כי לא תממש את האופציה והיום הודיעה גינדי השקעות כי תיכנס בנעליה של קנדה ישראל ותמשיך את הפרויקט לבדה תוך שהיא בוחנת הכנסת שותף אחר, חברת משה ויגאל גינדי.

חברת משה ויגאל גינדי היא שותף טבעי לגינדי השקעות, בנוסף לקרבה המשפחתית בין שתי החברות (מנור הוא בנו של משה גינדי), הן גם שותפות בפרויקט גינדי תל אביב, שהוא החלק הראשון בבניית השוק הסיטונאי, מדובר בבנייה רוויה של 4 בניינים בני 14 קומות ובסך הכל 280 דירות.

פרויקט השוק הסיטונאיצילום: יער אדריכלים
מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker