השטח של משטרת ר"ג יימכר ב-43 מ' ש'; במקום ייבנה מגדל מגורים בן 34 קומות

קבוצת רכישה של מינהל מגורים לישראל זכתה במרכז על השטח, שנמצא ברחוב יוסף הגלילי ■ הדירות היקרות ביותר בפרויקט הן שש דירות הפנטהאוז בקומות 33 ו-34, שכל אחת מהן נמכרה בכ-3.5 מיליון שקל

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

קבוצת רכישה של מינהל מגורים לישראל זכתה במכרז על השטח שבו עומדת כיום תחנת המשטרה ברמת גן. השטח, שנמצא ברחוב יוסף הגלילי בעיר, יימכר ב-43.4 מיליון שקל לקבוצת של מינהל מגורים ישראל, בבעלות מוטי פלד ושלמה ונטורה.

הקבוצה תבנה במקום מגדל מגורים בן 34 קומות שבו יהיו 200 דירות בגדלי 3, 4 ו-5 חדרים. מתחת למגדל תהיה גם קומה מסחרית. על פי הוראות התב"ע, צורתו של המגדל תהיה עגולה. הדירות כולן נמכרו לקבוצת רכישה במחירים של 1.2 מיליון שקל לדירת 3 חדרים, ששטחה 76 מ"ר עם מרפסת בשטח 12 מ"ר.

דירת 4 חדרים ששטחה 94 מ"ר, עם מרפסת בשטח 12 מ"ר, נמכרה ב-1.4 מיליון שקל. דירת 5 חדרים ששטחה 119 מ"ר, עם מרפסת בשטח 12 מ"ר, נמכרה ב-1.6 מיליון שקל. מדובר במחירים הנמוכים ביותר כאשר הפער בין קומה לקומה מעלה את מחיר הדירה ב-3,300 שקל.

הדירות היקרות ביותר בפרויקט הן שש דירות הפנטהאוז בקומות 33 ו-34, שכל אחת מהן נמכרה בכ-3.5 מיליון שקל. מכרז המשטרה ברמת גן נדחה על ידי רשות מקרקעי ישראל 12 פעמים במהלך השנתיים האחרונות. למכרז ניגשו חמש חברות: מינהל מגורים לישראל שזכתה בו, חברת לוינשטיין שהציעה 36.7 מיליון שקל - ההצעה השניה בגובהה, הקבלן רמי חדד הציע את ההצעה השנייה בגובהה - 35.5 מיליון שקל, ההצעה הרביעית בגובהה היתה של חברת אקרו נדל"ן.

ההצעה החמישית היתה של חברת אשל הירדן, בשותפות רונאל, שהציעה סכום לא רלוונטי בגובה 12 מיליון שקל. במסגרת תנאי המכרז, תצטרך מינהל מגורים לישראל לעמוד במטלות ציבוריות שעלותן כ-50 מיליון שקל ובהן הקמת חניון ציבורי תת קרקעי ובו 100 חניות, חניון משטרתי תת קרקעי ובו 124 חניות, שימור מבנה של המשטרה ופיתוח כיכר ציבורית.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker