ליאוניד נבזלין רכש דירה בפרויקט וולדורף אסטוריה בירושלים בכ-40 מ' ש'

הדירה, בשטח של כ-500 מ"ר, היא אחת מ-30 דירות היוקרה שנבנות בפרויקט, שיכלול גם 
בית מלון בגובה עשר קומות עם 226 חדרים

רז סמולסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רז סמולסקי

איש העסקים ליאוניד נבזלין רכש דירת מגורים בפרויקט וולדורף אסטוריה בירושלים תמורת כ–40 מיליון שקל (11.5 מיליון דולר). הדירה היא אחת מ–30 דירות היוקרה שנבנות בפרויקט שברחוב אגרון פינת דוד המלך בבירה, שבו עירוב שימושים של מגורים לצד מלונאות. נבזלין הוא מבעלי קבוצת הארץ.

הדירה של נבזלין ממוקמת באחת הקומות הנמוכות בפרויקט המגורים, שגובהו תשע קומות. נבזלין חיבר שתי דירות בקומה לדירה אחת, ששטחה הכולל הוא כ–500 מ"ר.

על שטחו של פרויקט וולדורף אסטוריה הוקם בשנות ה–20 של המאה הקודמת מלון ערבי מפואר בשם פאלאס, שנסגר ב–1935. המבנה שימש כבניין משרדים בתקופת המנדט הבריטי ועם קום המדינה - שימש את מוסדות השלטון. עד 2006 פעל בו משרד התעשייה והמסחר, ובאותה שנה רכשה משפחת רייכמן החרדית מקנדה את המבנה תמורת כ–20 מיליון שקל.

וולדורף אסטוריה. המלון ייפתח באפרילצילום: אמיל סלמן

מדובר במבנה שחזיתו היא לשימור, ושכל שטחי הפנים שלו נהרסו ונבנו מחדש. בפרויקט נבנה בית מלון בגובה עשר קומות שכולל 226 חדרים, שינוהל על ידי הרשת האמריקאית וולדורף אסטוריה. נוסף על המלון, נבנו תשע קומות מגורים שבהן כ–30 דירות יוקרה בשטח 250–300 מ"ר. הפרויקט נמצא עדיין בבנייה והמלון מתוכנן להיפתח באפריל, לקראת חג הפסח.

את יזמי המלון ייצגו בעסקה עורכי הדין דעואל פלאי ודורון גולדברשט ממשרד אגמון ושות' רוזנברג הכהן ושות'. דובר קבוצת נבזלין סירב להתייחס לידיעה.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker