"תוך חודש
 - כל הדירות בפרויקט Icon באבן גבירול נמכרו"

חברת העיר החדשה מדווחת כי מכרה את כל 96 הדירות בפרויקט שבמרכז ת"א, שבו רכש רה"מ לשעבר אהוד ברק חמש דירות בכ-12.5 מיליון שקל

רז סמולסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רז סמולסקי

בתוך כחודש נמכרו כל הדירות הרגילות בפרויקט Icon ברחוב אבן גבירול בתל אביב. ההערכות הן כי מדובר בהיקף מכירות של כ-330 מיליון שקל. בסך הכל נחתמו חוזים לרכישת 96 דירות, והעיר החדשה מדווחת כי נותרו למכירה שני פנטהאוזים הנמצאים במשא ומתן למכירה. מדובר בתהליך שיווק מהיר מאוד, שכן הוא החל לפני כחודש והסתיים השבוע.

הפרויקט נמצא במרכז אבן גבירול, בפינת רחוב מאנה. הוא ייבנה על מגרש בשטח 3,150 מ"ר ויכלול ארבעה בניינים בצורת האות ח' בגובה שבע קומות וקומת קרקע מסחרית בחזית הפונה לרחוב אבן גבירול. בנוסף, ייבנו בו שלושה מפלסים של חניון תת קרקעי ובו כ–140 מקומות חניה. רוב הדירות בפרויקט הן דירות קטנות של 2–4 חדרים, שמחיריהן 2–3 מיליון שקל.

בהודעה ששלחה העיר החדשה לתפוצת הלקוחות שלה, נכתב כי החברה קיבלה יותר מ–1,000 פניות של מתעניינים להצטרפות לקבוצה. החבר המפורסם ביותר בקבוצה, שאולי אף האיץ את המכירות, היה ראש הממשלה, שר הביטחון והרמטכ"ל לשעבר, אהוד ברק, שרכש בפרויקט חמש דירות בקומה גבוהה, ששטחן הכולל כ–300 מ"ר ומחירן הכולל מוערך ב–12.5 מיליון שקל.

דרור הלוי, יו"ר העיר החדשה, אישר כי במכתב שיצא לחברי הקבוצה נכתב שבתוך ארבעה שבועות הסתיימה מכירת הדירות. בשל כך, נאמר במכתב, בוטלו הפגישות עם רוכשים נוספים, וכיום ניתן לפנות רק בעניין רכישת פנטהאוזים בפרויקט. 
"Icon TLV הוצע לרוכשים במחיר הוגן שמשך אוכלוסייה איכותית מאוד", כתב הלוי. "האזור נבחר מכיוון שאין כמעט היצע של פרויקטים חדשים בצפון הישן, לא ניתן לייצר היצע חדש והביקושים באזור כל הזמן עולים בהתאם להכבדה בעומס התנועה בכניסות לעיר".

פרויקט Icon בתל אביב. יותר מ–1,000 פניותצילום: ויו פוינט
מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker