בעקבות קריסת המרפסת: 30 דיירים יקבלו מגינדי השקעות 7,500 ש' בחודש

הסכום יכסה את עלות הדיור החלופי לדיירים בפרויקט פארק חדרה ■ כמה מהמשפחות קיבלו פיצויים על איחור במסירת דירות

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

חברת גינדי השקעות תשלם ל–30 דיירים בבניין פרויקט פארק חדרה, שבו קרסה מרפסת, 7,500 שקל בחודש עבור דיור חלופי. במסגרת הסכם בעניין זה שנחתם עם החברה בשבוע שעבר, שמרו הדיירים על הזכויות לתביעות עתידיות.

מדובר ב-30 משפחות מתוך 76 שרכשו דירות בפרויקט ברחוב נחל פרת, אשר בו קרסה מרפסת לפני יותר משבועיים. דיירים אלה יקבלו עזרה בשכר דירה בגובה 7,500 שקל בחודש עד להגעה להסכם עם חברת גינדי - קבלת הדירה או ביטול חוזה המכר. בנוסף, חלק מהדיירים קיבלו תשלום חד פעמי בגין איחורים במסירת דירות, שהגיעו אף לשמונה חודשים. התשלום, שאינו סופי ואינו קשור לקריסת המרפסת, הגיע ליותר מ-20 אלף שקל לאיחורים הממושכים ביותר. הדיירים מיוצגים על ידי עוה"ד שמוליק לכנר ומשה אליה ממשרד נשיץ ברנדס ועו"ד ארצי בן יעקב.

לצד הבניין שבו קרסה המרפסת עומד בניין תאום שהיתר האכלוס שלו (טופס 4) בוטל, והוא הוכרז על ידי עיריית חדרה מבנה מסוכן באופן זמני. רוב המשפחות שגרות בבניין זה פונו לבית מלון בנתניה על חשבון גינדי השקעות. עו"ד טל רבינוביץ', המייצגת את קבוצת רוכשים זו, אמרה כי המשפחות לא קיבלו הצעה להשתתפות חודשית בשכר דירה, ופנייה שלה לחברת גינדי השקעות בדרישה למתן פיצוי חודשי בסך 10,500 שקל בחודש לא נענתה. קבוצה זו שלחה לחברה דרישה לבטל את הסכמי המכר של הדירות.

מחברת גינדי השקעות נמסר בתגובה: "ניתן להצטער על כך שנציגת הדיירים בוחרת לנהל משא ומתן עם גינדי מעל דפי העיתון. החברה מגויסת למציאת פתרונות טובים והולמים לדיירים בלי לחסוך בהוצאות".

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי
הבניין בחדרה שבו קרסו המרפסותצילום: נמרוד גליקמן

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker