קרן אלרוב תקים את מרכז לחקר נדל"ן בהשקעה של 9 מיליון שקל

המרכז החדש יתמחה בקידום מחקר מתקדם בתחום הנדל"ן ויפעל בשיתוף פעולה עם מרכזי מחקר דומים בעולם. בנוסף, יעודד המרכז צעירים להתמחות בתחום הנדל"ן, על ידי הענקת מלגות לתואר שני, דוקטורנטים ופוסט – דוקטורנטים

רז סמולסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רז סמולסקי

קרן אלרוב בראשותו של איש העסקים אלפרד אקירוב תשקיע 9 מיליון שקל בהקמת תקים יחד עם אוניברסיטת תל אביב את מרכז אלרוב לחקר הנדל"ן, שיפעל במסגרת הפקולטה לניהול של אוניברסיטת תל אביב ןינוהל על ידי פרופ' אלי אמיר.

המרכז החדש יתמחה בקידום מחקר מתקדם בתחום הנדל"ן ויפעל בשיתוף פעולה עם מרכזי מחקר דומים בעולם. בנוסף, יעודד המרכז צעירים להתמחות בתחום הנדל"ן, על ידי הענקת מלגות לתואר שני, דוקטורנטים ופוסט – דוקטורנטים.

אלפרד אקירוב, מייסד קרן אלרוב, אמר כי מטרתו המרכזית בהקמת המרכז היא לסייע בפיתוח שוק הנדל"ן המקומי. לדבריו "משק נדל"ן ישראלי בריא, בו מתקיימות אלטרנטיבות לדיור עבור כל האוכלוסייה ובהם לצעירים הזקוקים לדיור בר השגה הוא מטרה אסטרטגית של מדינת ישראל. המפתח להשגת המטרה הזו הוא השכלה, התמקצעות ושיתוף בידע הקיים בעולם. רק בסיס מקצועי מבוסס ורחב יאפשר לשפר את תהליכי קבלת ההחלטות של הגורמים המשפיעים על ענף הנדל"ן בישראל, לטובת כל שכבות העם".

אלפרד אקירובצילום: תומר אפלבאום

פרופ' אשר טישלר, דיקן הפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב, אמר על הקמת המרכז: "מרכז אלרוב לחקר הנדל"ן יהווה מקור של ידע תיאורטי ומעשי עבור סטודנטים, מומחים, יזמים ומנהלים ויסייע לחזק את השקיפות והמקצועיות בתעשייה".

קרן אלרוב נוסדה ב- 2013 על ידי חברת אלרוב שבבעלות איש העסקים והיזם אלפרד אקירוב. מנהלת הקרן היא נטע גבאי וחברי הדירקטוריון שלה הם: גב' עליזה אולמרט, פרופ' בולק גולדמן, פרופ' תלמה ליבל, מר אלי עמיר, פרופ' איתמר רבינוביץ ומר איתן רף. מטרת הקרן היא עידוד ההשכלה הגבוהה, והיא מכילה שלוש תוכניות: הראשונה, תוכנית מלגות לצעירים שהם דור ראשון להשכלה גבוהה בארץ ועולים חדשים. הקרן מממנת תואר או תעודה בסכום של עד 10,000 ₪ לשנה למשך כל שנות לימודיהם. במחזור הראשון של הקרן משתתפים כ- 100 סטודנטים, ובתוך 4 שנים צפויים להשתתף בה כ- 400 סטודנטים בהיקף כספי כולל של כ – 4 מיליון שקל לשנה. השניה, תוכנית מלגות לדוקטורנטים מצטיינים, בהיקף כולל של כ- 175,000 ש"ח לשנה והשלישית, היא המרכז החדש לחקר הנדל"ן.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker