עוד עסקת ענק

פנטהאוז בפרוייקט "לנוקס-נחמני" בת"א נמכר ב-79.6 מ' ש'

מאז תחילת שיווקו של הפרוייקט לפני כשלוש שנים, נמכרו כ-20 דירות; העיסקה הבולטת עד היום היתה מכירת דירה ב-21.5 מיליון שקל

אריק מירובסקי
אריק מירובסקי
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

אחת מהעסקות היוקרתיות ביותר השנה בוצעה בפרוייקט "לנוקס-נחמני" בתל אביב, המוקם על מגרש "בית ציפורן" לשעבר, ברחוב נחמני 27, פינת אחד העם 45. דירת הפנטהאוז בפרויקט נמכרה ב-79.4 מיליון שקל.

הפרוייקט היוקרתי, בן שני מבנים, מוקם על מגרש בן 2 דונם. אחד מהמבנים ישמר את "בית ציפורן" המקורי, אשר תוכנן ב-1925 על ידי יוסף ברלין  ואופיין בעיצוב המשלב עמודים וקשתות.  מבנה זה היה במקור בן 3 קומות, והוא  ישומר, תתווסף לו קומה אחת נוספת, והוא יכלול 6 יחידות דיור. לצידו מוקמים שני מבנים חדשים, האחד בן 5 קומות ו-9 דירות, והשני בן 6 קומות ו-9 דירות. עם סיומו יכלול הפרוייקט כ-5,500 מ"ר בנויים, ו-24 דירות.

הפרויקט תוכנן על ידי משרד אדריכלים בינלאומי AW2, בשיתוף עם האדריכל אמנון בר-אור ועדן בר ומשלב ארכיטקטורה מודרנית עם בנין השימור ההיסטורי "בית ציפורן. כמו כן, יוקם בסמוך מבנה יוקרתי נוסף.

פרוייקט "לנוקס-נחמני" בת"אצילום: דודו בכר

מאז תחילת שיווק הפרוייקט, לפני כשלוש שנים, נמכרו כ-20 דירות. העסקה הבולטת ביותר עד היום היתה מכירת דירה ב-21.5 מיליון שקל, בינואר השנה. באוגוסט שנה שעברה נמכרה בפרוייקט דירה ב-16.8 מיליון שקל. מדיווחי החברה עולה, כי בסך הכל הגיעו היקפי המכירות שלה על הפרוייקט לפני העיסקה הנוכחית לכ-277 מיליון שקל.

חברת לנוקס, הנמצאת בשליטת איש העסקים הצרפתי, איב ביג'יו, רכשה את בית ציפורן בדצמבר 2006 תמורת 51 מיליון שקל.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker