צפו |

פעילים התפרצו לאירוע בחירות בנוכחות שר השיכון - שעזב בתוך דקות

פעילות ב"צוות דיור ציבורי" ובקבוצת "הלא נחמדים" מחו נגד מדיניות הדיור של משרד הבינוי והשיכון, זאת במהלך חוג בית שערכה מפלגת "הבית היהודי" לקראת הבחירות המקומיות באור יהודה

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נמרוד בוסו
נמרוד בוסו

פעילות ב"צוות דיור ציבורי" ובקבוצת "הלא נחמדים", חלקן אמהות חד הוריות זכאיות דיור ציבורי, מחו היום (ג') נגד מדיניות הדיור של משרד הבינוי והשיכון, זאת במהלך חוג בית שערכה מפלגת "הבית היהודי" לקראת הבחירות המקומיות באור יהודה, בהשתתפות שר השיכון אורי אריאל. הפעילות הפתיעו את הנוכחים כאשר במהלך דבריו של אריאל, התפרצו לדבריו והניפו שלטים. לאחר מספר דקות החליטו אריאל ואנשיו לעזוב את המקום.

גם אז לא הסתיימה המהומה, כשהפעילות ניסו לחסום את דרכו של אריאל לרכבו. על פי גורמים שנכחו במקום, מחוץ למבנה שוחח אריאל עם שלוש מהמפגינות שטענו כי פונו מדירותיהן, לקח את פרטיהן והודיע כי יברר היכן עומד עניינן.

ארגון "צוות דיור ציבורי" מסר בעקבות האירוע כי "על פי הודעת שר השיכון, גרעינים משימתיים ותורניים יקבלו כ-60 מיליון שקל בשנתיים הקרובות והקצאה נדיבה של דירות השייכות למערך הדיור הציבורי. זאת בזמן שקיים מחסור חמור בדירות, כאשר עשרות אלפי זכאים של משרד השיכון והקליטה נמקים שנים ארוכות בהמתנה לפתרונות דיור ומאות אלפי אזרחים שחיים מתחת לקו העוני כלל אינם עומדים בקריטריונים הנוקשים לזכאות".

מלשכת השר אריאל נמסר: "מדובר בהפגנה שנערכה במהלך אירוע מוניציפאלי. השר מכבד את המפגינים ואת זכותם הדמוקרטית להפגין. למרות ההתפרצות הלא מתוכננת, ועל אף שחלק מהקריאות היו בוטות במיוחד, שוחח השר עם חלק מהאנשים במקום וקיבל את פרטיהם. השר מתכוון להמשיך ולקדם את חוק הדיור הציבורי כפי שהוחלט".

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker