תעריף השכירות בפרויקט של עיריית ת"א בשכונת שפירא: 2,900 שקל לדירת 3 חדרים

ועדת הכספים של עיריית תל אביב אישרה את תעריפי השכירות לשני הפרויקטים הראשונים לדיור בר השגה שמקדמת העירייה, בהם 77 יחידות בסך הכל; ההרשמה החל ביולי, ההגרלה בנובמבר

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נמרוד בוסו
נמרוד בוסו

ועדת הכספים של עיריית תל אביב אישרה הערב (א') את עדכון הגדרת הקריטריונים ואת גובה שכר הדירה שייגבה עבור הדירות שייכללו בהגרלה הראשונה, הצפויה להתקיים בעוד כחצי שנה, בנובמבר 2013.

על פי ההחלטה, יעמוד שכר הדירה בפרויקט גני שפירא על של 2,900 שקל בחודש לדירת 3 חדרים עם חנייה, ו-3,100 שקלים לדירת גן או לדירת 4 חדרים. שכר הדירה בשכונת יד אליהו, בדירות בחכירת חברת עזרה ובצרון, יעמוד על סך 45 שקל למ"ר ולא פחות מ- 1,100 שקל לדירה. את המועמדות להשתתפות בהגרלה אפשר יהיה להגיש החל ביולי.

במסגרת פרויקט "גני שפירא" המקודם בשכונת שפירא יושכרו 45 יחידות דיור בר השגה (מתוך 69 יחידות דיור בסך הכל בפרויקט), בנות 3 ו-4 חדרים. הפרויקט נבנה במימון עירוני מלא של כ-60 מיליון שקל, באמצעות החברה העירונית "עזרה וביצרון".

צילום: אורית מילבואר אייל אדריכלים

מעיריית תל אביב נמסר כי בניית הפרויקט בעיצומה, וכי הצפי לסיום ולאכלוס הוא תחילת 2014. בשכונת יד אליהו יושכרו 32 יחידות דיור בתמהיל דירות מגוון של 25 מ"ר, 40 מ"ר ו-60 מ"ר.

ראש עיריית ת לֿאביב-יפו, רון חולדאי אמר כי "העירייה לקחה על עצמה להוביל את נושא הדיור בר ההשגה, מתוך הבנה שצריך להקל על התושבים בני מעמד הביניים, לנוכח עליית מחירי הדיור. אנו משקיעים כ-10% מתקציב הפיתוח העירוני לצורך בניית דיור בר השגה ועדיין זו טיפה בים. אני מקווה שהממשלה החדשה, שהצהירה כי בכוונתה לטפל ביוקר המחיה ולהוריד את מחירי הדיור, תרים את הכפפה ותקדם גם היא מדיניות לדיור בר השגה, כדי שמעמד הביניים יוכל לחיות בכבוד במדינת ישראל".

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי
תכנון: אורית מילבואר אייל אדריכלים

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker