אריק מירובסקי
אריק מירובסקי

החברה הכלכלית לחיפה תפרסם מחר את המכרז להקמת קומפלקס בתי הקולנוע הגדול בצפון. הקומפלקס יוקם בשנתיים הקרובות בהשקעה של כ-200 מיליון שקל, כחלק מהמתחם המסחרי המוקם על ידי החברה הכלכלית לחיפה באצטדיון סמי עופר במבואות הדרומיים של העיר.

מתחם בתי הקולנוע יוקם על כמחצית משטחי הבילוי והמסחר שהיקפם הכולל הינו כ-20 אלף מ"ר. החברה הכלכלית לחיפה מקימה כיום את האצטדיון המכיל 30 אלף מושבים, שעם השלמתו יהיה האצטדיון המתקדם בארץ. בנוסף, רכשה החברה הכלכלית לחיפה את הזכויות בשטחי המסחר במתחם האצטדיון במסגרת המשך הפיתוח של המבואות הדרומיים כמרכז העסקים הראשי של העיר.

גל פלג, מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה, מסביר כי השטחים המוצעים להשכרה נמצאים בחזית המערבית של האצטדיון במתחם מקורה ויוצרים רצף של מרכז בילוי, מסחר ובתי קולנוע. "המכלול של קומפלקס בתי הקולנוע ושטחי מסחר משווק במכרז כיחידה שלמה למשך 20 שנה.

"החברה הכלכלית תשכיר לזוכה במכרז את השטחים המסחריים שכבר נבנו ובנוסף תבנה עבורו את מעטפת בתי הקולנוע בהתאם להסכם הקמה שיחתם. הזוכה שייבחר במכרז יפעיל את בתי הקולנוע וישכיר שטחים לעשרות עסקים שימוקמו במתחם המסחרי וייהנו מתנועה גבוהה של קהל שיגיע ליהנות במרכז הבילוי".

הדמיה של מתחם אצטדיון עופר המתוכנן בחיפהצילום: החברה הכלכלית חיפה
מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker