בניית אולם הכדורסל הביתי של הפועל תל אביב תחל מחר

עיריית תל אביב הוציאה צו להתחלת בנייה לאולם הספורט המיועד לקבוצה במתחם הדרייב-אין, ובכך הקדימה את לוח הזמנים המתוכנן

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
נמרוד בוסו

לאחר הניצחון ביום ראשון בדרבי בכדורסל, מגיעה בשורה נוספת לקבוצת הכדורסל של הפועל תל אביב: עיריית תל אביב הוציאה צו להתחלת בנייה לאולם הספורט המיועד לקבוצה במתחם הדרייב-אין, ובכך הקדימה את לוח הזמנים המתוכנן. מהעירייה נמסר כי התחלת עבודות העפר והקמת הגדרות מתוכננת למחר (ה') ובסך הכל מתוכננת הבנייה להסתיים בתוך 18 חודשים.

הדמיית אולם הספורט מבפנים

האולם צפוי להכיל כ-3,000 מקומות ישיבה וישמש לענפי הספורט שונים, ובין היתר יוקצה לטובת קבוצת הבוגרים של אגודת הפועל תל אביב בכדורסל. באולם ייבנו ארבעה יציעים שיקיפו את המשטח, וכן ארבעה חדרי הלבשה, חדרי שופטים, שטחי אחסון ומשרדי הנהלה. בנוסף, יותאם האולם גם לעריכת משחקי כדורסל לליגות נכים.

הליך התכנון והבנייה מלווה על ידי ועדת היגוי משותפת של העירייה ונציגי אגודת הפועל תל אביב. הוועדה תמשיך להתכנס כדי ללוות ולזרז את הפרויקט, כך שהאולם יוכל לשמש את אגודת הפועל תל אביב כבר בעונת 2014-2015.

לדברי ראש עיריית תל אביב-יפו, רון חולדאי, "העירייה משקיעה משאבים ומאמצים רבים כדי להקים את אולם הספורט הייעודי שיענה על הצרכים של אגודות הספורט בענפים השונים וכמובן יוכל לשמש לטובת משחקיה של קבוצת הכדורסל הפועל תל אביב".

חבר מועצת העיר ויו"ר ועדת הספורט, אלון סולר אמר כי "לאחר עבודה ארוכה ואינטנסיבית אני שמח שכל הדרך להקמת האולם סלולה ובימים הקרובים יחלו העבודות בשטח. פעילות הספורט בעיר זקוקה לאולם בהקדם האפשרי, ובפרט קבוצת הפועל תל אביב שמוכיחה בכל פעם מחדש עד כמה היא ראויה לו".

הדמיית אולם הספורט מבחוץ
מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker