השוק הסיטונאי והעירייה מציעות למכירה את חלקו השני של השוק בת"א

זכויות הבנייה בקרקע מתירות הקמה של מגדל מגורים בשטח של כ-44,000 מ"ר, שיהווה אחד מארבעה מגדלים אשר עתידים לקום במתחם וישלימו את רובע המגורים במשולש הרחובות קרליבך, מנחם בגין והחשמונאים

אריק מירובסקי
אריק מירובסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אריק מירובסקי
אריק מירובסקי

חברת השוק הסיטונאי ועיריית תל אביב, פירסמו הזמנה לניהול משא ומתן לרכישת זכויות חכירה במגרש במתחם השוק הסיטונאי לשעבר בתל אביב-יפו. זכויות הבנייה בקרקע מתירות הקמה של מגדל מגורים בשטח של כ-44,000 מ"ר, שיהווה אחד מארבעה מגדלים אשר עתידים לקום במתחם וישלימו את רובע המגורים במשולש הרחובות קרליבך, מנחם בגין והחשמונאים. במסגרת הקמת מבנה המגורים ייבנו גם מבני ציבור כגון גני ילדים ומעונות יום.

מחברת השוק הסיטונאי נמסר, כי בשנה האחרונה תיכננו בעלי הנכס את מרתפי וחניוני המגדלים והגישו בגינם בקשה להיתר בנייה, הנדונה בימים אלו במחלקת הרישוי בעיריית תל אביב-יפו. הקרקע המוצעת למכירה הינה ברמת זמינות גבוהה.

הדמיית חלקו הדרומי של השוק הסיטונאיצילום: גינדי תל אביב

את המו"מ מצד המוכרות יובילו שי אבא מאייפקס פרטנרס, שמכהן כיו"ר הוועדה למימוש נדל"ן של תנובה, אלי לוי, מנהל אגף נכסי עיריית תל-אביב-יפו ועו"ד דיוויד אמיד ממשרד ש. בירן.

אמיד, המרכז את הליך המכירה מצד חברת השוק הסיטונאי, ציין כי מדובר "באחת מעתודות הקרקע האחרונות הניתנות לבנייה לגובה בלב העיר תל אביב. המגרש הוא חלק ממהלך כולל של התחדשות עירונית מאסיבית של רובע עירוני אשר תוכנן בקפידה יתרה, על בסיס ערוב שימושים ואיזון נכון בין הבנייה למגורים למכלול מבני הציבור אשר עוטפים את הרובע. מיקומו יוצא הדופן של המתחם, היותו נטוע בלב התוסס והמתחדש של העיר תל אביב, זמינות המגרש לבנייה והתנופה המרשימה של שלב א' של הפרויקט, המבוצע בימים אלו, יוצרים הזדמנות נדל"נית יוצאת דופן".

חלקו הראשון של המתחם מוקם על ידי חברות ריבוע כחול נדל"ן וגינדי השקעות.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker