"גינדי אשליות" |

הדיירים מתלוננים: רטיבות, אריחים רופפים וזלזול

הדיירים סיפרו לתקשורת כי בשנתיים האחרונות מאז האכלוס הם התלוננו בפני החברה, ולמרות הפגישות הרבות, ההבטחות והזמן הרב שחלף - הליקויים לא תוקנו, ולכן הם נאלצו לקיים את ההפגנה

רז סמולסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רז סמולסקי

>> דיירים בפרויקט גינדי קולקשן שבפתח תקוה הפגינו מול אתר מכירות של פרויקט אחר של החברה בראשון לציון. הדיירים מוחים על תקלות טכניות, נזילות, רטיבות בדירות ואריחים רופפים של החיפוי החיצוני של הבניינים, ועל יחס מזלזל מצד גינדי החזקות.

"גינדי קניתי, טעות חיי עשיתי" ו"גינדי אשליות", הן דוגמאות לשלטים וקריאות המחאה של דיירים בפרויקט גינדי קולקשן בשכונת כפר גנים שבפתח תקוה. הדיירים קיבלו את הדירות לפני כשנתיים, ומדווחים כי במהלך התקופה התגלו נזילות, רטיבויות, אריחים של חיפוי חיצוני של הבניינים שנפלו ואף גרמו לנזקים ברכוש.

דייר בפרויקט מציג חלון שלא יכול להיסגרצילום: צילום מסך מערוץ 2

עקבו אחרי TheMarker בטוויטר

הדיירים סיפרו לתקשורת כי בשנתיים האחרונות מאז האכלוס הם התלוננו בפני החברה, ולמרות הפגישות הרבות, ההבטחות והזמן הרב שחלף - הליקויים לא תוקנו, ולכן הם נאלצו לקיים את ההפגנה.

גינדי החזקות, שנמצאת בבעלות עו"ד ליטל גינדי-מטלון, רו"ח אבי גינדי, עו"ד גיא גינדי ורו"ח רועי גינדי, היא החברה היזמית בפרויקט גינדי קולקשן. החברה המבצעת היא האחים שגראווי.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

מגינדי החזקות נמסר בתגובה: "ברצוננו להדגיש כי אבני החיפוי ששולבו בפרויקט עברו את כל האישורים הנדרשים, ביניהם אישור מכון התקנים, ופרויקטים רבים ברחבי המדינה משתמשים באבני חיפוי אלה. גינדי החזקות מטפלת באופן נחוש ומיידי בכל הבעיות בפרויקט, ובכללן בנושא אבני החיפוי, על הצד הטוב ביותר, במלוא תשומת הלב ולשביעות רצונם המלאה של כל אחד ואחד מהדיירים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker