הוועדה המקומית אישרה לחג'ג' להגביה את מגדל רסיטל בת"א

המגדל שנבנה על חורבות אולמי רסיטל בתל אביב והחל להיבנות כבר לפני חודשיים יגיע לגובה של 31 קומות לאחר האישור

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
נמרוד בוסו

הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה תל אביב אישרה בשבוע שעבר לקבוצת חג'ג' להגביה את מגדל המשרדים "H-TOWER" (מגדל רסיטל) שאותו בונה החברה הבת רג'נסי בימים אלה בדרך בגין, מ-21 ל-31 קומות. אישורה הסופי של ההקלה נמצא בידי הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה מחוז תל אביב.

הוועדה אישרה לקבוצת חג'ג', באמצעות חברת הבת "רג'נסי", להגדיל את שטחי קומות המשרדים מ-16,240 מ"ר ל-24,740 מ"ר, באמצעות תוספת של 10 קומות. עוד אישרה הוועדה להגדיל את כלל המרפסות במגדל ב-620 מ"ר. במידה שהתוכנית תאושר גם במחוזית, יטפס המגדל מגובה של 112 מטר המאושר כיום, לגובה של 155 מטר. המגדל יכלול 31 קומות משרדים בנוסף לשתי קומות גג, מעל קומת מסחר ושש קומות של חנייה תת-קרקעית.

H-Tower של קבוצת חג'ג'צילום: יח"צ

מקבוצת חג'ג' נמסר כי שטחי המשרדים במגדל המקורי כבר שווקו לקבוצת רכישה, וכי כעת היא עורכת הרשמה לשיווק הקומות שייתוספו במחירי מכירה מוקדמת. בחברה ציינו כי הבנייה על פי ההיתר ל-21 קומות כבר החלה לפני כחודשיים ונמצאת בשלביה הראשוניים. במתחם הוחל בהריסת אולמי רסיטל, ובחפירה ודיפון הקרקע. הבנייה מתבצעת במקביל לאישור התוכנית לתוספת 10 הקומות בוועדה המחוזית, ואמורה להסתיים בעוד כשלוש שנים.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ