ניתוח עסקה

בכמה נמכר פנטהאוז באשקלון עם 2 חניות וג'קוזי?

הנכס ממוקם בקומה התשיעית, שבה שתי דירות, מתוך עשר ■ הדירה כוללת שתי חניות מקורות, ג'קוזי במרפסת, ואינה צופה לים כי אם לכיוון דרום-מזרח - לפארק

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים6
נמרוד בוסו
נמרוד בוסו

העסקה: דירת פנטהאוז בת 5 חדרים בשטח 145 מ"ר, פלוס 100 מ"ר מרפסת, נמכרה בפרויקט מעלה אפגד בשכונת ברנע באשקלון תמורת 1.57 מיליון שקל. הנכס ממוקם בקומה התשיעית, שבה שתי דירות, מתוך עשר. הדירה כוללת שתי חניות מקורות, ג'קוזי במרפסת, ואינה צופה לים כי אם לכיוון דרום-מזרח - לפארק. הדירה נרכשה על ידי משפחה למטרת מגורים והאכלוס הוא מיידי. הבניין כולל מועדון דיירים וינוהל על ידי חברת ניהול.

השכונה: שכונת ברנע מרכזת כיום את מרבית הבנייה החדשה באשקלון, ותחומה על ידי שכונת אפרידר בדרום, הים ממערב ושטחים פתוחים מצפון וממזרח. העסקה בוצעה בבניין הנבנה בחלק הצפון-מזרחי של השכונה - שטח הנמצא בבנייה מסיבית של פרויקטים רבים, בבנייה של 9 עד 11 קומות. במתחם החדש יש גן ילדים אך עדיין אין בתי ספר, ועל התלמידים להרחיק לתחומה של ברנע הוותיקה יותר.

ניתוח עסקה: בחינה של טווח המחירים עבור נכסים ייחודיים בשכונת ברנע באשקלון מעלה כי הוא רחב למדי, ונע בין 1.5 ל-2 מיליון שקל, בהתאם לכמה פרמטרים, שהעיקריים הם קרבה ונוף לים, גובה וכמובן שטח. כך, למשל, בפרויקט שבונה י.ח דמרי ברחוב דרך היין הסמוך, נמכר פנטהאוז גדול יותר, בן 6 חדרים, בשטח 180 מ"ר ו-170 מ"ר מרפסת בקומה 14 ועם נוף לים, ב-1.94 מיליון שקל. מעט דרומה משם, ברחוב בלפור, בוטלה באחרונה עסקה שכבר נחתמה, לרכישת פנטהאוז בשטח דומה לנכס שבניתוח (150 מ"ר בנוי ו-100 מ"ר מרפסת), בקומה שישית ועם נוף לים, שבה מחיר הסגירה היה 1.68 מיליון שקל. מאחר שדירת הפנטהאוז שבניתוח לא נהנית מאף יתרון יחסי למוצר מסוג זה - נוף, גובה או שטח יוצא דופן - הרי שמחירה נראה סביר.

שורה תחתונה: המחיר ששולם תואם את מחיר השוק.

-

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

סייעו בניתוח העסקה: דינו פרי, מנהל מכירות בפרויקט מעלה אפגד; ואסי תמיר, זכיין סניף רימקס אנרג'י באשקלון

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker