נסים בובליל נבחר לכהונה נוספת כנשיא התאחדות הקבלנים

בובליל, שגבר על ראול סרוגו בפער של כ-79 קולות: "מקבלי ההחלטות לא מקבלים את ההחלטות הנכונות - אנחנו יושבים עם ראשי ערים שלא רוצים התחדשות עירונית כי לא יהיה מקום חניה - החניה היא לא המטרה, המטרה היא הצלת חיי אדם"

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נמרוד בוסו
נמרוד בוסו

לאחר קרב צמוד, נבחר אמש (ג') נשיא התאחדות בוני הארץ (התאחדות הקבלנים לשעבר) המכהן, ניסים בובליל, לכהונה נוספת כנשיא ההתאחדות, וגבר על ראול סרוגו. תוצאות הבחירות הוכרזו במהלך האסיפה הכללית של ההתאחדות בוני הארץ שנערכה אתמולבערב במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב. לאחר ספירת הקולות הסופית התברר כי 54% מהקבלנים בחרו בבובליל, בעוד 46% בחרו בראול סרוגו, וכי בין השניים פער של כ-79 קולות.

בנאומו במסגרת האסיפה ציין בובליל כי "אנחנו נמצאים באמצע מלחמה ויש שלושה דברים שמגנים עלינו, הקב"ה, כיפת ברזל והממ"דים. בבניית הממ"דים הצלנו חיי אדם. אנחנו רואים איך מדי יום פוגעים טילים בבניינים פגיעה ישירה ואין כמעט פגיעה בנפש. למרות זאת אנחנו חמש שנים נלחמים כדי לקדם התחדשות עירונית ולספק לאנשים שגרים בדירות ללא ממ"ד דירות מוגנות ומקבלי ההחלטות לא מקבלים את ההחלטות הנכונות. אנחנו יושבים עם ראשי ערים שלא רוצים התחדשות עירונית כי אומרים שלא יהיה מקום חניה. החניה היא לא המטרה, המטרה היא הצלת חיי אדם".

ניסים בובלילצילום: דודו בכר

התאחדות בוני הארץ היא הארגון היציג הרשמי של קבלני ישראל. להתאחדות 14 ארגוני קבלנים מקומיים ברחבי הארץ ומספר החברים בהתאחדות עומד על כ-2,000  קבלנים.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker