אריק מירובסקי
אריק מירובסקי

החברה הכלכלית חיפה תשקיע 200 מיליון שקל בהקמת קומפלקס מסחר ובתי קולנוע במתחם אצטדיון סמי עופר, המוקם בדרום חיפה. מהחברה נמסר עוד כי הקומפלקס ישתרע על שטח של 20 אלף מ"ר, וכי בקרוב תצא במכרז להשכרת הקומפלקס, לאחת מרשתות הקולנוע הגדולות.

מדובר בחלק מהקומפלקס שמקימה החברה עבור עיריית חיפה, שבמרכזו האצטדיון שייפתח ב-2013 בהשקעה של כ-450 מיליון שקל. בכוונת החברה לחכור מהעירייה את הזכויות המסחריות במתחם האצטדיון, ולנהל עבור העירייה את האצטדיון, לרבות תפעולו ותחזוקתו, באמצעות חברה בת חדשה שתוקם לשם כך. כמו כן, יוקם לצד האצטדיון המתחם המסחרי.

הדמיה של מתחם אצטדיון עופר המתוכנן בחיפהצילום: החברה הכלכלית חיפה

מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה, גל פלג, אמר כי "מרכז הבילוי והפנאי החדש יכלול מתחם בתי קולנוע בשטח של כ-10,000 מ"ר, שיתפרש על שתי קומות ויוקרנו בו סרטים באולמות מתקדמים בהשקעה של עשרות מיליוני שקל, לצד מתחם של מסעדות, בתי קפה, פאבים וחנויות אופנה וספורט שישלימו את חוויית הבילוי באצטדיון הסמוך. בכוונתנו להקים מתחם מסחרי ייחודי בחיפה שישלב קניות עם בילוי ופנאי, ואליו ייתוספו אירועי הכדורגל וההופעות באצטדיון. כבר עתה קיימת התעניינות רבה של רשתות בתי הקולנוע המובילות בישראל ועסקים רבים נוספים לגבי השתלבות במתחם".

מדובר בגישה חדשה של הקמת אצטדיונים ואולמות ספורט גדולים בעולם שאינם יחידות שעומדות בפני עצמן, כפי שהיה בעבר, אלא חייבים להיות בתוך קומפלקס של מסחר ובילוי, כדי לספק לקהל פעילויות מגוונות יותר מצפייה במשחקי כדורגל. המתחם יאפשר למעוניינים להגיע למקום זמן רב לפני המשחקים, או להישאר אחריהם וליהנות מתשתיות הבילוי המשלימות.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker