עמיתי חבר התנפלו על פרויקט "תדהר על הפארק" ביבנה

277 דירות נמכרו בתוך שעות ספורות, כך דיווחו חברת תדהר ומועדון "חבר" צרכנות על אירוע שיווק דירות בפרויקט ■ בעוד שבהודעה המקורית סוכם על 166 דירות בלבד שיוקצו לרוכשי חבר, בשל הביקוש הוחלט להגדיל את ההקצאה ל-277 דירות

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
נמרוד בוסו

חברת תדהר ומועדון "חבר" צרכנות דיווחו במהלך סוף השבוע כי באירוע שיווק דירות בפרוייקט "תדהר על הפארק" ביבנה, שערכו ביום שישי בבוקר בגני התערוכה בתל אביב, נמכרו 277 דירות, בהיקף מכירות של 370 מיליון שקל. לדברי בכירים בשני הגופים, באירוע המכירות נכחו נציגיהם של למעלה מ-1,000 בתי אב המשתייכים למועדון חבר צרכנות, ומכירת הדירות הסתיימה בתוך מספר שעות.

אירוע המכירות נערך כחודשיים לאחר שיצאו תדהר וחבר צרכנות בהודעה לגבי מבצע משותף במסגרתו יימכרו לחברי המועדון דירות במחיר של החל מ-929 אלף שקלים עבור דירת ארבעה חדרים. על אף היות דירות אלה קטנות מהממוצע (85 מ"ר), המחיר הינו אטרקטיבי למדי שכן בשכונת "יבנה הירוקה" הסמוכה, מחירה הממוצע של דירה מסוג זה עולה כ-200 אלף שקלים יותר.

אירוע שיווק דירות בפרוייקט "תדהר על הפארק" ביבנהצילום: סיון פרג'

בעוד שבהודעה המקורית סוכם על 166 דירות בלבד שיוקצו לרוכשי חבר, בשל הביקוש הוחלט לבסוף להגדיל את ההקצאה ל-277 דירות.

עוד נמכרו באירוע דירות חמישה חדרים, בשטח של 118 מ"ר, בהחל מ-1.2 מיליון שקלים, דירות שישה חדרים בשטח 144 מ"ר בהחל מ-1.39 מיליון שקלים, ודירות גן בהחל מ-1.44 מיליון שקלים.

בסך הכל צפוי שלב ד' בפרויקט, במסגרתו נמכרו הדירות, לכלול שמונה בניינים בני 5 קומות, שני בניינים בני 16 קומות, ובניין נוסף בן 9 קומות, שייבנו מסביב לפארק בן 17 דונם במרכז השכונה. את הבניינים, כמו את כלל השכונה, תכנן האדריכל אילן פיבקו.

הדמיית פרויקט תדהר על הפארק ביבנהצילום: טוטם
מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

יש לציין כי גם את השלבים א' ו-ב' ב-2010 בחרה תדהר לשווק במשותף עם חבר צרכנות, אז רכשו חברי המועדון 510 דירות. "ההחלטה שלנו להמשיך בפרויקט נוסף ביבנה בשיתוף עם קבוצת תדהר, הוכיחה את עצמה", אמר מנכ"ל "חבר" שלומי אברהם, "בחרנו להמשיך בפרויקט הראשון והמוצלח שהוביל לביקושים נוספים מצד העמיתים".

דליה מנדלמן מנכ"ל חטיבת היזמות בתדהר ציינה כי "מרגע פתיחת הפרויקט לשיווק, נרשמה התענינות גבוהה בקרב עמיתי 'חבר'. אלפי עמיתים ובני משפחותיהם ביקרו במשרד המכירות באתר, ואלפים רבים שהתרשמו מאיכות הדירות המוצעות ומקצב בניית השכונה מהרו להירשם להגרלה".

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker